“Σέρβις, γεύση, ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ”
Κριτική για: Axinos Serifos

Axinos Serifos
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθαμε το βραδάκι για ψάρι. Και μας σινοδευσε ο σερβιτόρος με ευγενια στην κουζίνα. Μας έδειξε τι ψάρια είχανε, και επιλέξαμε συκιο ενός κιλού. Προσθέσαμε στην παραγγελία μας μυδια αχνιστα που ήταν πολύ γευστικά. Κριθαροτο με καλαμάρι που ήταν πεντανοστιμο. Και κυκλαδίτικη σαλατα και μας άρεσε πολύ. Μας σερβιραν το ψάρι και ο σερβιτόρος με χειρουργική ευλάβεια μας το καθάρισε παααραπολυ καλά. Μείνανε πολύ ευχαριστημενοι με το μαγαζί σας. Και η Ευγένια τον σερβιτορων στην κορυφή φυσικά.

Ευχαριστούμε, Βασιλης Τ
Ο/η Δημήτριος Λ, Ιδιοκτήτης του Axinos Serifos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Απλά υπέροχο.το φαγητό εξαιρετικό, πιάτα με τρομερή λεπτομέρεια ακόμα και στην γαρνιτούρα.η θέα καταπληκτική και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό.το συνιστώ ανεπιφύλακτα.οτι δοκίμασα ήταν απλά υπέροχο

Ευχαριστούμε, _N1797SJ

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, ότι φάγαμε ηταν όλα φρέσκα. Το σέρβις πολύ εξυπηρετικο. Πάνω στη θάλασσα Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, popim472
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Υπέροχο φαγητό! Άψογη εξυπηρέτηση! Προσιτές τιμές Μαγευτική θέα… το προτείνω ανεπιφύλακτα!!! Θα ξανά έρθουμε σίγουρα!!!!

Ευχαριστούμε, U4352VA_
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό πάνω στο κύμα με υπέροχη θέα στο λιμανι και στην χώρα . Το προσωπικό μας κέρδισε με την ευγένεια του συγχαρητήρια !!!!!!

Ευχαριστούμε, _E8705GI

Σας ευχαριστούμε πολύ.

Axinos Serifos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!