“Πολύ καλό”
Κριτική για: Δασαργύρης

Δασαργύρης

Πολύ καλή κουζίνα ευγενικό προσωπικό καθαρό μαγαζί!! Όλα τέλεια!! Ευχάριστο περιβάλον!! Το Συνιστώ σίγουρα

Ευχαριστούμε, margaritak742

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Περιμεναμε ενα 30λεπτο για να μας βαλουν μεσα. Μολις μπηκαμε καθισαμε σε ενα τραπεζι το οποιο ειχε ακομα τα πιατα απο την προηγουμενη παρεα και επρεπε να φωναξουμε εμεις τον σερβιτορο για να το μαζεψει χωρις να καθαρισει με κατι για την ασφαλεια των πολιτων για τον ιο. Στο τελος αφου ζητησαμε λογαριασμο ο σερβιτορος επεμενε να πληρωσω με μετρητα γιατι θελαμε να πληρωσουμε ξεχωριστα και οχι με καρτα που ηθελα και οταν του ειπα οτι δεν προλαβαινω να παω να βγαλω διοτι φευγει το λεωφορειο μου σε 10 λεπτα (ολο μου τον χρονο τον εφαγα περιμενοντας στο μαγαζι) στο τελος εφυγε κιολας χωρις να μου πει κατι και σηκωθηκα εγω να παω μπροστα στο ταμειο για να πληρωσω. Επισης χρεωσαν επιπλεων 4€ για το ψωμι το οποιο δεν μας εφεραν ποτε και οταν του το ειπα μου ειπε ενταξει μωρε ειναι για τα πιρουνια και για τα πιατα.

Ευχαριστούμε, sofiaalexandri
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ απλό φαγητό οικογενειακής ταβέρνας
Καλό το γεμιστό μπιφτέκι κ γενικά όλα καλά κ απλά..θα ξανά πήγαινα όμως γιατί μου άρεσε η εικόνα της κυρίας που επερνε παραγγελίες κ τους είχε όλους σούζα..φάνηκε επαγγελματίας..

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, S8211UY_
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την ταβέρνα το τριήμερο της κ.Δευτερας.
Ωραίο φαγητο και νόστιμο!
Τα παιδια στο μαγαζι ηταν αρκετά φιλόξενα!
Στα μείον η τιμή στα αρνίσια παιδακια..δάγκωνε λιγο το αρνάκι!!
Κ οτι δεν ειχε γλυκο ουτε για κερασμα ουτε για να παραγγείλεις!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Fanislaz
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί μας το πρότεινε φίλος ντόπιος για το παϊδάκι του. Πριν δοκιμάσουμε, έχοντας δει κάποιες κριτικές, δεν ήμουν σίγουρη. Ωστόσο η δοκιμή μας αποζημίωσε. Το παϊδάκι τιμιότατο. Καλοψημενο αλλά ζουμερό. Το μαγαζί είναι ταβερνα- ο, τι δηλαδή ακριβώς ζητάμε εμείς σε ορεινό χωριό κι ας λέγεται κι Αράχωβα-. Και η μουσική στα γούστα μας για την περίσταση. Ελληνικό, λαικοεντεχνο. Εντύπωση μου έκανε ότι το προσωπικό πρόσεξε μια μια τις παρέες... τι θέλανε, τις ανάγκες τους, τι να μην πάρουν με σχετικές επισημάνσεις, από την αρχή ως το τέλος. Ευγενικοί και προσχαροι και ταυτόχρονα με διακριτικοτητα. Ντόπιοι πελάτες μέσα που πάντα μετράει. Οι τιμές μάλλον οκ για Αράχωβα, αλλά Αράχωβα. 1 μερίδα παϊδάκια, 1 κοντοσουβλι, 1 σαλάτα, 1 τυρί και 1,5 κιλό κρασί 45€. Το γλυκάκι σταφυλακι κέρασμα το καλύτερο σβήσιμο της αρνιλιτσας! Do αν δε χρησιμοποιείς μαχαιροπίρουνο για το παϊδάκι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, christinam922

Δασαργύρης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Δασαργύρης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.