“Μέτριο ”
Κριτική για: Δασαργύρης

Δασαργύρης
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινάω με κάτι σημαντικό που βοήθησε την βαθμολογία μου. Την θέληση του προσωπικού. Πραγματικά μου έκανε εντύπωση. Από εκεί και πέρα όμως από τα ορεκτικά δεν μπορώ να πω ούτε ένα ότι ήταν πολύ καλό. Δεν ήταν άσχημα,ήταν ξεκάθαρα όμως μέτρια. Το μπιφτέκι μου άρεσε αρκετά όποτε ίσως στα κρέατα να είναι διαφορετικά τα πράγματα.

Ευχαριστούμε, leon x

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετικές μερίδες και ιδιαίτερα σβέλτο προσωπικό! Σχετικά μικρή ποικιλία πιάτων αλλά απο γεύση δεν παίζονται. Αν θέλετε να φάτε νόστιμα κρατικά σε φυσιολογικές τιμές σίγουρα εδώ!

Ευχαριστούμε, Froso M
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Πολυ καλα κρεατα, ικανοποιητικες μεριδες και καλο σερβις! Ομορφο περιβαλλον και νορμαλ τιμες. Θα το προτεινα σιγουρα σε οποιον θελει να φαει καλο κρεας!

Ευχαριστούμε, Chris_Cobain
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήμουν 7 μερες στην Αράχωβα, πήγα σχεδόν στα περισσότερα εστιατόρια ταβέρνες της Αράχωβα.Η καλύτερη ταβέρνα με διαφορά σε όλη την Αράχωβα.πολυ ωραιο οικογενειακό περιβάλλων,καταπληκτικό φαγητό.
Έφαγα σίγουρα 3 φορές όλα ήταν φρέσκα και πεντανόστιμα.

Ευχαριστούμε, Nikos P
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν θες να φας ωραίο κρέας εδώ είναι το μέρος. Φρέσκα κρέατα, γεμάτες μερίδες κ πολύ ωραίο σέρβις. Ακόμη κ οι πατάτες οι τηγανητές είναι πεντανόστιμες!! Τα μπιφτέκια κ οι μπριζόλες (χοιρινή κ μοσχαρίσια γάλακτος) νόστιμες μαλακες κ καλομαγειρεμένες! Πήγαμε σε γιορτινή μέρα που έσφυζε από κόσμο κ εξυπηρετηθηκαμε τέλεια! Μπράβο.

Ευχαριστούμε, alkuoni

Δασαργύρης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Δασαργύρης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!