“Καθόλου καλη εξυπηρέτηση!”
Κριτική για: Το Πιθαρι

Το Πιθαρι
Περιγραφή: Παραδοσιακά, οικογενειακό εστιατόριο στους πρόποδες του Παρνασσού εξυπηρετούν σπιτικά φαγητά μαγειρεμένα από τον σεφ / ιδιοκτήτης Αθανασία και ο σύζυγός της Χρήστος σε μια θαυμάσια ζεστή ατμόσφαιρα, χρησιμοποιώντας τοπικά προϊόντα. Είμαστε απίστευτα διαφορετική!
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα πιάτα μέτρια , παγάκια δεν υπάρχουν ουτε αλατοπίπερο στο τραπέζι και για να πληρώσεις περιμένεις καμμιά ωρα service απαράδεκτο!!

1  Ευχαριστούμε, Eirini F

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Με εξαίρεση την εξυπηρέτηση και μελιτζανοσαλάτα, όλα τα υπόλοιπα δεν ήταν καλά. Το κοντοσουβλι και το κοκορέτσι, που είναι βασικά, ήταν χάλια.

1  Ευχαριστούμε, BM1181
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χρέωσαν 4 κομμάτια κοκορέτσι 8 ευρώ και αυτό υποτίθεται ήταν μερίδα....!Σίγουρα όχι το καλύτερο μέρος για φαγητό στην αραχωβα

1  Ευχαριστούμε, Tasos K
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Επισκεφθήκαμε το "πιθάρι" προσφάτως μιας και ψάχναμε ένα μέρος με καλό παραδοσιακό φαγητό. Ο υπάλληλος του ξενοδοχείου που διαμέναμε, μας το πρότεινε ανεπιφύλακτα κι εμείς, έπειτα απο την εμπειρία μας το προτείνουμε αντίστοιχα.
Εξαιρετικό φαγητό, ωραίες σαλάτες και η σούπα του φανταστική!!!

Ευχαριστούμε, Angie M
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018

τριτη βραδυ σχεδον ολα κλειστα το πιθαρι ανοικτο και πηγαμε για φαγητο συστημενοι.παροτι καθολου νκοσμο μας εψησε παιδακια και φιλετο κοτοπουλο που ηταν γευστικα και καλοσερβιρισμενα.ωραιο σαγανακι φορμαελας.

Ευχαριστούμε, γεωργιος κ

Το Πιθαρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Το Πιθαρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!