“Απαράδεκτο!”
Κριτική για: Το Πιθαρι

Το Πιθαρι
Περιγραφή: Παραδοσιακά, οικογενειακό εστιατόριο στους πρόποδες του Παρνασσού εξυπηρετούν σπιτικά φαγητά μαγειρεμένα από τον σεφ / ιδιοκτήτης Αθανασία και ο σύζυγός της Χρήστος σε μια θαυμάσια ζεστή ατμόσφαιρα, χρησιμοποιώντας τοπικά προϊόντα. Είμαστε απίστευτα διαφορετική!
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χρέωσαν 4 κομμάτια κοκορέτσι 8 ευρώ και αυτό υποτίθεται ήταν μερίδα....!Σίγουρα όχι το καλύτερο μέρος για φαγητό στην αραχωβα

Ευχαριστούμε, Tasos K

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Επισκεφθήκαμε το "πιθάρι" προσφάτως μιας και ψάχναμε ένα μέρος με καλό παραδοσιακό φαγητό. Ο υπάλληλος του ξενοδοχείου που διαμέναμε, μας το πρότεινε ανεπιφύλακτα κι εμείς, έπειτα απο την εμπειρία μας το προτείνουμε αντίστοιχα.
Εξαιρετικό φαγητό, ωραίες σαλάτες και η σούπα του φανταστική!!!

Ευχαριστούμε, Angie M
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018

τριτη βραδυ σχεδον ολα κλειστα το πιθαρι ανοικτο και πηγαμε για φαγητο συστημενοι.παροτι καθολου νκοσμο μας εψησε παιδακια και φιλετο κοτοπουλο που ηταν γευστικα και καλοσερβιρισμενα.ωραιο σαγανακι φορμαελας.

Ευχαριστούμε, γεωργιος κ
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί μεσημέρι Κυριακής . Αφού καθήσαμε ήρθε αρκετά γρήγορα ο σερβιτόρος για την παραγγελία , η αλήθεια είναι πως το μαγαζί ήταν γεμάτο και ο χώρος που κατά λαμβάναμε περιορισμένος !!!! Τα φαγητά ήρθαν σχετικά γρήγορα μιας και είχαμε παραγγείλει κοντοσούβλι , κοκορέτσι και αρνί σούβλας . Καλές ποσότητες και γευστικά πιάτα αν εξαιρέσουμε το κοντοσούβλι που δεν άρεσε σε κανέναν μας . Σχέση ποιότητας τιμής και εδώ πολύ μέτρια μιας και οι τιμές φαγητού στην Αραχωβα είναι αρκετά τσουχτερές και η ποιότητα όχι πάντα καλή !!

Ευχαριστούμε, Κωνσταντινίδου Γ
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018

Ειναι σε καλο σημειο να βρεις παρκινγκ ,πολυ καλο φαγητο ,ζεστη ατμοσφαιρα ,πολυ καλη εξυπηρετηση,προσιτες τιμες καλη ποιοτητα και ποσοτητα, ευγενικο προσωπικο!

Ευχαριστούμε, Polly P

Το Πιθαρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Το Πιθαρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!