Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com63 $
Hotels.com63 $
Priceline65 $
Travelocity63 $
Agoda.com65 $
eDreams62 $
Η κριτική έγινε: 29 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο boutique ξενοδοχειο σε αποσταση αναπνοης απο την κεντρικη πλατεια της Αραχωβας,μεγαλα δωματια σε ησυχο παραπλευρο δρομο με ωραια θεα και πολυ φιλικο και εξυπηρετικο προσωπικο.Προγευμα που δεν του λειπει κατι,διαθετει και εσωτερικη πισινα/σπα

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, angeloss948
Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2020

ειναι η πρωτη φορα που πληρωσα πανω απο 60 διαμονη σε ξενοδοχειο δυστηχως δεν εχουμε τη δυνατοτητα..περιμενα κατι περισσοτερο για τα λεφτα παρολο που οι ανθρωποι μας το αφησαν σε καλυτερη τιμη και ευχαριστουμε γιαυτο αλλα θεωρω οτι θελει δουλειτσα για να.πας και να πεις χαλαλι τα λεφτα που θα δωσεις..δεν εχει παρκινγκ στα δωματια υπαρχει μια περιεργη μυρωδια που μου θυμιζει κατι.σε παλιο η μουχλιασμενο.και τελος το πρωινο που ηταν απογοητευτικο.και σαν χωρος αλλα και σαν γευμα που ηταν ενα.βασικο πρωινο που μας.σερβιραν που δεν.ηταν κακο ποιοτικα και γευστικα αλλα για ογδοντα ευρω περιμενεις κατι πολυ καλυτερο καταταλα ζεστο ωραια θεα οντος και ευγενικο προσωπικο

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Sofia T
Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστο και προσεγμένο σε διακόσμηση με άνετους χώρους και όμορφη ατμόσφαιρα
Μάλλον απο τα ακριβά της περιοχής, αξίζει όμως η θεα και το διπλό δωμάτιο με τζακι
Το πρόβλημα είναι ότι δεν διαθέτει χώρο στάθμευσης και αφού αφήσεις τις βαλιτσες αου ψάχνεις για ωρα

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, polinag480
Η κριτική έγινε: 3 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο, πεντακάθαρο και σε καλή περιοχή ξενοδοχείο.
Τιμές προσιτές και πολύ φιλικό προσωπικό, πρόθυμο να βοηθήσει σε οτιδήποτε χρειαστεί κανείς. Η πισίνα είναι σχετικά μικρή, ωστόσο κάνει την εμπειρία μοναδική, καθώς έρχεται σε πλήρη αντίθεση με τις εξωτερικές θερμοκρασίας και το παγωμένο τοπίο.
Το πρωινό είναι πλούσιο και με μεγάλη ποικιλία. Είμαι βέβαια πως θα επιστρέψουμε.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Angelapef
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2019

Μείναμε σε απλό δίκλινο δωμάτιο το οποίο ήταν λιτό στη διακόσμηση ,αλλά πεντακάθαρο και ευρύχωρο.Ωραία θέα απο το μπαλκονάκι.Υπέρδιπλο κρεβάτι,με σχετικά σκληρό στρώμα και χαμηλη ποιοτητα κλινοσκεπασμάτων.Λεπτό ύφασμα σεντονιών και από επάνω λεπτή ,καφέ υπέρδιπλη κουβέρτα!Πολυ μικρό,αλλά θορυβώδες ψυγειάκι.Στο πεντακάθαρο μπάνιο υπήρχε επιπλάκι μπάνιου σχετικά μικρό να απλώσεις καλλυντικλα κλπ και μπανιέρα με κρυσταλλινη καμπίνα.Πλούσιο πρωινό,με άριστο καφέ, ποικιλία αρτοσκευασμάτων και αρκετά ζεστά πιάτα.Ελαφρά μυρωδιά χλωρίου στο υπόγειο, όπου βρίσκεται ο χώρος του πρωινού και η πισινα καθώς και στο ισόγειο.Ελλειψη parking.Εξαιρετικά εξυπηρετικο και ευγενικό προσωπικό.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, jenrammou