“Εξαιρετικό φαγητό και εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Μπάμπης

Μπάμπης
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρ' όλο που πήγαμε αργά (Παρασκευή και μετά τις 22:00) η εξυπηρέτηση αλλά και το φαγητό ήταν πολύ καλά. Η χοιρινή σπαλομπριζόλα εξαιρετικά ψημένη μας ενθουσίασε. Τα παιδιά πολύ πρόθυμα, το σέρβις γρήγορο και οι τιμές απόλυτα λογικές. Εκτιμώ ότι τα μεσημέρια του Σαββατοκύριακου πιθανώς θα είναι πιο αργή η εξυπηρέτηση αλλά σίγουρα είναι μια πολύ καλή επιλογή.

Ευχαριστούμε, Paul M

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Ωραίος χώρος, τα παιδάκια του πεντανόστιμα, άψωγο σέρβις, καθαριότητα, επαγγελματισμό, τέλεια παιδάκια, σαλάτες και όλα που παραγγήλαμε. Μάλιστα το τραπέζι μας είναι το ίδιο με την φωτο στην τζαμαρία. Θα ξαναέρθουμε

Ευχαριστούμε, ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, ωραία θέα, ευγενικό σέρβις, καλό φαΐ (διαλέξτε κατσικάκι στη γάστρα, λουκούμι), επιλέξαμε να καθίσουμε κατά την επιστροφή μας από το χιονοδρομικό. Θα ξανακαθομουν σίγουρα ευχάριστα.

Ευχαριστούμε, Αλήνα Γ
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

Εγγυηση στην Αράχωβα. Πασιγνωστο στέκι που ποτε δεν καβάλησε το καλάμι και ποτε δεν εριξε την ποιότητά του.

1  Ευχαριστούμε, Aristides_Vaso
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί και καλό φαγητό...Γιατί ομωε δεν υπάρχει κατάλογος και εξαερισμός;;; Το χωριάτικο λουκάνικο που πηρα πάντως, ήταν ωμό. Ευτυχώς μου το αντικατέστησαν σχετικά γρήγορα. Κρίμα...Τουλάχιστον είχε καλό και γρήγορο σέρβις.

1  Ευχαριστούμε, Aggelos K

Μπάμπης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Μπάμπης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;