Tripadvisor
Αράχωβα
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απλο δωματιο, μεγαλο κρεββατι, καθαρο, ωραια θεα
Ομως πιστευω οτι ειναι αρκετα ακριβο 148 ευρω για τις παροχες του δωματιου χωρις τζακι..
Χρειαζεσαι αυτοκινητο δε μπορεις να μετακινηθεις στο κεντρο με τα ποδια

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 998katerinak
Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2019

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο, χτισμένο σε πλαγιά περίπου 1 χλμ από την Αράχωβα, με υπέροχη θέα τα γύρω βουνά. Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και τα κρεββάτια τεράστια. Παρόλο που πήγαμε αρχές Νοεμβρίου και δεν έκανε κρύο, τα καλοριφέρ ήταν αναμμένα. Το πρωινό ήταν πλούσιο και το προσωπικό ευγενέστατο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, AnnaChor
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα αξιοπρεπέστατο ξενοδοχείο , καθαρό και με ευγενικό προσωπικό , το πρωινό του καλό .
Πολύ ωραία τοποθεσία κοντά στο κέντρο της Αράχωβα ( 1.5 χλμ ) και προς το δρόμο για Λιβάδι και χιονοδρομικό.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα λόγω ποιότητας και τιμής.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, C6014TF_
Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οικογενειακό περιβάλλον, σε απόσταση περιπάτου από το κέντρο της Αραχωβας. Μείναμε σε διχωρο δωμάτιο, το οποίο ήταν αρκετά ευρύχωρο. Καθαριότητα, ευγένεια προσωπικου και άμεση εξυπηρέτηση. Το πρωινό ήταν καταπληκτικό με πολλές επιλογές. Άψογη θέα από όλους τους χώρους και από την τραπεζαρία. Το τζάκι άναβε στο σαλόνι και το μπαρ ήταν έτοιμο να σε εξυπηρετήσει. Εάν επιθυμείτε να γευματίσετε ή να δειπνήσετε, σερβίρει μόνο τοστ. Μας πρότειναν να πάρουνε delivery, όπως και κάναμε, παραγγείλαμε από έξω και μας το έφεραν στο δωμάτιο. Ίσως καλύτερη επιλογή από το να μας σερβίρουν κάποια κατεψυγμένη πίτσα, την οποία θα μας χρέωναν υπερβολικά. Χώρος στάθμευσης έξω από το ξενοδοχείο. Σίγουρα θα ξαναπάμε! Αξίζει η διαμονή.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, johnssail18
Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πάρα πολύ καλό ξενοδοχείο με ωραία θέα. Έχει λογικές τιμές και είναι πολύ καθαρό. Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το πρωινό που ήταν λίγο για ένα ξενοδοχείο με τέσσερα αστέρια. Βέβαια το επισκέφτηκα αρχές Οκτωβρίου....που δεν θεωρείται σεζόν...αλλά και πάλι το πρωινό έπρεπε να ήταν καλύτερο και πλουσιότερο.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, 745chrisl