Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com115 $
Travelocity115 $
Orbitz.com115 $
Tripadvisor115 $
Trip.com116 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν ο,τι χρειαζόμασταν ακριβώς! Οι παροχές κ οι φωτογραφίες είναι ίδιες με τις ήδη υπάρχουσες,όλοι απ' το προσωπικό ήταν ευγενικοί, χαμογελαστοί κ εξυπηρετικοί σε ο,τι χρειάστηκε,το πρωινό πλήρες για να ξεκινήσει η μέρα σωστά κ το δωμάτιο πεντακάθαρο. Είναι απ' τις επιλογές που θα έχω ξανά σίγουρα πηγαίνοντας σε αυτό το προορισμό,το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, alexandra1402
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2022

Όπως βλέπεις τις φωτογραφίες έτσι ακριβώς κ ακόμη καλύτερο!!!!η τιμή του αξίζει!!!! Είχαμε το δωμάτιο με το υδρομασάζ κ δούλευε άψογα!!Καθαριότητα, εξυπηρέτηση,πρωινό μια χαρα ,χώρος στάθμευσης, το κέντρο με τα πόδια 5 λεπτά !!! ηχομόνωση και φουλ ζεστό..όλα φτιαγμένα με μεράκι κ όρεξη από τον Στάθη ..τα συγχαρητήρια μας και εννοείται το συστήνουμε ανεπιφύλακτα μιας κ στην επόμενη εκδρομή στην Αραχωβα πάλι αυτή θα είναι η προτίμηση μας!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
1  Ευχαριστούμε, Ar_stergio
Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2022

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι πολύ όμορφο δωμάτιο νιώσαμε σαν το σπίτι μας
Στη ρεσεψιόν ευγενικοί άνθρωποι με διάθεση να σε εξυπηρετησουν σε οτιδήποτε τους ζητούσες
Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία σας

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, Despoina_Chalkou
Η κριτική έγινε: 7 Φεβρουαρίου 2022

Υπέροχο δωμάτιο, πεντακάθαρο και ζεστό.
Το μπάνιο με το τζακουζι είναι σούπερ, και το τζάκι δίπλα στο κρεβάτι μαγικό .

Άψογο προσωπικό και εξυπηρετικό.
Τέλειο πρωινό.
Ότι καλύτερο μπορείτε να επιλέξετε

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, anastasiagO8883BV
Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2022

Περάσαμε πολύ ωραία, Πολύ καλό ξενοδοχείο με ευχάριστους κ φιλικούς ανθρώπους. Καθαρό, άνετο κ πολύ καλό πρωινό!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! Ευχαριστούμε!! Το ξενοδοχείο είναι κοντά στο κέντρο της πόλης !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, Nickkatsi1996