Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2020

Καταπληκτικό περιβάλλον ,ευγενέστατος ιδιοκτήτης ,πέντακαθαρο!
Ο ξενώνας που μείναμε ήταν ονειρικός ,πολύ ζεστός ,στρωμένα παντού ,τζάκι και θέα φανταστική !
Το πρωινό ήταν για σεμινάριο !
Ισως από τα λίγα ξενοδοχεία που αξίζουν τα χρήματα τους!
Θα το επισκεφτούμε ξανά σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, diamantish
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχάς είχαμε κάνει κράτηση για τρίκλινο δωμάτιο κ μας βάλανε σε δίκλινο..το κατάλαβαν όταν έφτασε η ώρα να πληρώσουμε μια κυρία στην ρεσεψιόν κ φυσικά πληρώσαμε λιγότερο..όχι βέβαια πάντα αυτό που άξιζε το δωμάτιο κ γενικά το ξενοδοχείο..
Θέλει άμεσα ανακαίνιση..μοκέτα βρόμικη κ πολύ κακό για ξενοδοχείο να έχει ακόμη μοκέτα..
Όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου χρίζουν ανακαίνιση..το πρωινό θέλει βελτίωση οπωσδηποτε..στο δωμάτιο ούτε παντόφλες δεν είχαν πετσέτες δεν μας άλλαξαν ποτε και μείναμε κ 3 μέρες,τα Τζαμια θεό βρόμικα..τραγικό..και από Ότι κατάλαβα ούτε καθαρίζουν..απλά συμμαζεύουν..
Γενικος δεν το προτείνω καθόλου..εάν θέλεις να σέβεσαι τους πελάτες σου θα πρέπει να ξεκινήσεις από τα απλά βασικά πράγματα..
Καθαριότητα - φροντίδα - φιλοξενία

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, S8211UY_
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2020

Πολύ ζέστη υποδοχή και γενικά όλο το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικο και χαμογελαστό. Εμείς μείναμε στον ξενωνα. Το δωμάτιο πολύ ωραίο και ζεστό, ένιωθες οικειότητα. Με το που έμπαινες μεσα μύριζε υπέροχα και γενικά η καθαριότητα ήταν αξιοσημείωτη. Το δωμάτιο είχε πολύ καλή θερμοκρασία και παρείχε επίσης τζάκι το οποίο λειτουργούσε χωρίς να επιβαρύνει καθόλου τον χώρο του δωματίου. Επίσης είχε πολλούς αποθηκευτικόυς χωρους. Το πρωινό ήταν πλήρως ικανοποιητικό με αρκετές επιλογές! Θα το προτιμούσαμε και πάλι!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020

Πλουσιο πρωινό.
Χαλάρωση στο χαμάμ...
Μεγάλα ζεστά δωμάτι
Τεράστια άναπαυτικα κρεβάτια
Καθιστικό με τζάκι που μπορείς να αραξεις
Υπέροχη θέα από το μπαλκόνι

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Ankara28
Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικοί στην ρεσεψιόν. Πλήρες πρωινό . Το δωμάτιο μας καθαρό και άνετο. Το μόνα αρνητικά είναι η κακή ηχομόνωση και το ότι το ένα βράδυ το δωμάτιο ήταν κάπως κρύο αλλά με το aircondition έφτιαξε η κατάσταση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, takiss1908