Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καταρχάς είχαμε κάνει κράτηση για τρίκλινο δωμάτιο κ μας βάλανε σε δίκλινο..το κατάλαβαν όταν έφτασε η ώρα να πληρώσουμε μια κυρία στην ρεσεψιόν κ φυσικά πληρώσαμε λιγότερο..όχι βέβαια πάντα αυτό που άξιζε το δωμάτιο κ γενικά το ξενοδοχείο..
Θέλει άμεσα ανακαίνιση..μοκέτα βρόμικη κ πολύ κακό για ξενοδοχείο να έχει ακόμη μοκέτα..
Όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου χρίζουν ανακαίνιση..το πρωινό θέλει βελτίωση οπωσδηποτε..στο δωμάτιο ούτε παντόφλες δεν είχαν πετσέτες δεν μας άλλαξαν ποτε και μείναμε κ 3 μέρες,τα Τζαμια θεό βρόμικα..τραγικό..και από Ότι κατάλαβα ούτε καθαρίζουν..απλά συμμαζεύουν..
Γενικος δεν το προτείνω καθόλου..εάν θέλεις να σέβεσαι τους πελάτες σου θα πρέπει να ξεκινήσεις από τα απλά βασικά πράγματα..
Καθαριότητα - φροντίδα - φιλοξενία

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, S8211UY_
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2020

Πολύ ζέστη υποδοχή και γενικά όλο το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικο και χαμογελαστό. Εμείς μείναμε στον ξενωνα. Το δωμάτιο πολύ ωραίο και ζεστό, ένιωθες οικειότητα. Με το που έμπαινες μεσα μύριζε υπέροχα και γενικά η καθαριότητα ήταν αξιοσημείωτη. Το δωμάτιο είχε πολύ καλή θερμοκρασία και παρείχε επίσης τζάκι το οποίο λειτουργούσε χωρίς να επιβαρύνει καθόλου τον χώρο του δωματίου. Επίσης είχε πολλούς αποθηκευτικόυς χωρους. Το πρωινό ήταν πλήρως ικανοποιητικό με αρκετές επιλογές! Θα το προτιμούσαμε και πάλι!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020

Πλουσιο πρωινό.
Χαλάρωση στο χαμάμ...
Μεγάλα ζεστά δωμάτι
Τεράστια άναπαυτικα κρεβάτια
Καθιστικό με τζάκι που μπορείς να αραξεις
Υπέροχη θέα από το μπαλκόνι

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Ankara28
Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικοί στην ρεσεψιόν. Πλήρες πρωινό . Το δωμάτιο μας καθαρό και άνετο. Το μόνα αρνητικά είναι η κακή ηχομόνωση και το ότι το ένα βράδυ το δωμάτιο ήταν κάπως κρύο αλλά με το aircondition έφτιαξε η κατάσταση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, takiss1908
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2020

Φτάσαμε στο ξενοδοχείο με την παρέα μας Παραμονή Χριστουγέννων. Μας υποδέχτηκαν με χαμόγελα , κέφι και ζεστασιά!
Και επειδή πάντοτε υπάρχει ένας " περίεργος " στην παρέα , οι ιδιοκτήτες αθόρυβα και καθόλου προκλητικά φρόντισαν να ικανοποιήσουν αμέσως την παραξενιά του!!!
Τα δωμάτια τεράστια , πεντακάθαρα και τα κρεβάτια αναπαυτικότατα! Η θέα από το μπαλκόνι υπέροχη!!!
Το πρωινό πλουσιότατο και το προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό!
Αργά το βράδυ, στο σαλόνι του ξενοδοχείου χαρτάκι, με το τζάκι μόνιμα αναμμένο και κεράσματα από τον Λουκά με σπιτικό λικέρ φτιαγμένο από τα χεράκια της μανούλας του!!
Σημαντικότατο προσόν η θέση του ξενοδοχείου ( για την Αράχοβα μιλάμε... )! Κοντινή απόσταση προς στο κέντρο του χωριού , - με τα πόδια - , για καφέ , φαγητό ή ποτάκι καθώς επίσης και το ανετότατο πάρκιν!
Ιδανικό ξενοδοχείο για οικογένειες( και όχι μόνον!) μιας και συνδυάζει την ποιότητα με τις χαμηλές για την περιοχή τιμές και ταυτόχρονα την άνεση.
Φυσικά δεν είναι τίποτα τυχαίο... η επιχείρηση ανήκει σε οικογένεια , η οποία φροντίζει να μη φύγει κανένας πελάτης δυσαρεστημένος!
Εννοείται ότι το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Minaerikanna