Travelocity

Πλουσιο πρωινό.
Χαλάρωση στο χαμάμ...
Μεγάλα ζεστά δωμάτι
Τεράστια άναπαυτικα κρεβάτια
Καθιστικό με τζάκι που μπορείς να αραξεις
Υπέροχη θέα από το μπαλκόνι

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Ankara28
Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικοί στην ρεσεψιόν. Πλήρες πρωινό . Το δωμάτιο μας καθαρό και άνετο. Το μόνα αρνητικά είναι η κακή ηχομόνωση και το ότι το ένα βράδυ το δωμάτιο ήταν κάπως κρύο αλλά με το aircondition έφτιαξε η κατάσταση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, takiss1908
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2020

Φτάσαμε στο ξενοδοχείο με την παρέα μας Παραμονή Χριστουγέννων. Μας υποδέχτηκαν με χαμόγελα , κέφι και ζεστασιά!
Και επειδή πάντοτε υπάρχει ένας " περίεργος " στην παρέα , οι ιδιοκτήτες αθόρυβα και καθόλου προκλητικά φρόντισαν να ικανοποιήσουν αμέσως την παραξενιά του!!!
Τα δωμάτια τεράστια , πεντακάθαρα και τα κρεβάτια αναπαυτικότατα! Η θέα από το μπαλκόνι υπέροχη!!!
Το πρωινό πλουσιότατο και το προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό!
Αργά το βράδυ, στο σαλόνι του ξενοδοχείου χαρτάκι, με το τζάκι μόνιμα αναμμένο και κεράσματα από τον Λουκά με σπιτικό λικέρ φτιαγμένο από τα χεράκια της μανούλας του!!
Σημαντικότατο προσόν η θέση του ξενοδοχείου ( για την Αράχοβα μιλάμε... )! Κοντινή απόσταση προς στο κέντρο του χωριού , - με τα πόδια - , για καφέ , φαγητό ή ποτάκι καθώς επίσης και το ανετότατο πάρκιν!
Ιδανικό ξενοδοχείο για οικογένειες( και όχι μόνον!) μιας και συνδυάζει την ποιότητα με τις χαμηλές για την περιοχή τιμές και ταυτόχρονα την άνεση.
Φυσικά δεν είναι τίποτα τυχαίο... η επιχείρηση ανήκει σε οικογένεια , η οποία φροντίζει να μη φύγει κανένας πελάτης δυσαρεστημένος!
Εννοείται ότι το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Minaerikanna
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2019

Η διακοσμηση σαν σαλέ. Τα δωματια μεγαλα με ομορφη διακοσμηση. Μπαλκονια και βεραντες με θεα απιστευτη . Καθαριοτητα άψογη....ολα πεντακαθαρα ...!!!!!
το staff ευγενεστατοι με το χαμογελο στα χειλη.......απλα ΤΕΛΕΙΟ τι να πω
εμεινα 2 μερες κ φευγω με τις καλυτερες εντυπωσεις...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, GREGportorafti
Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτηκαμε παρέα 6 ατόμων και μείναμε όλοι πολύ ευχαριστημένοι. Ζεστό ξενοδοχείο με φιλικό προσωπικό και καταπληκτική θέα. Τα δωμάτια ήταν άνετα και πολύ καθαρά. Επίσης πολύ
πλούσιο πρωινό. Κι όλα αυτά σε πολύ καλή τιμή για τα δεδομένα της αράχοβας.

2  Ευχαριστούμε, georgepyl