nikosgarganourakis
Αθήνα, Ελλάδα

συμπαθητικο

4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 5 Δεκ 2017
δεν είναι ασχημο ξενοδοχειο εχει πολη καλη θεα από το εστιοατοριο και την βεραντα το προσωπικο συμπαθητικο και προυμο το πρωινο τιμιο αλλα όχι κατι φοβερο.
οικογενειακη ατμοσφαιρα απλα χρειαζεται το κατι τις για να γινει αριστο
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
Συμβουλή: παρτε δωματιο ψηλα εχει καλη θεα
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
4,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
4,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
4,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
67 €
110 €
0.6 χλμ. από Ξενοδοχείο Λυκώρεια
Αράχωβα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο superior δωμάτιο .. Ήταν πολύ άνετο και καθαρό. Χρησιμοποιησαμε κ το υδρομασαζ - μας άρεσε πολύ. καλή εξυπηρέτηση κ πρόθυμοι ν μας προτείνουν μέρη να επισκεφθούμε (πήγαμε Δελφούς κ Γαλαξίδι )

Ευχαριστούμε, Maria13Stella
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2017

Ενα υπεροχο δωματιο πεντακαθαρο και παρα πολυ ζεστο.Το υδρομασαζ ηταν η τελεια χαλαρωση το τζακι επισης πολυ ωραιο το δωματιο οπως ακριβως φαινεται στις φωτογραφιες.Τελεια επιλογη θα ξαναπαω σιγουρα το συστηνω σε ολους να πανε

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωματια με τζακι και υδρομασαζ
3  Ευχαριστούμε, Ευαγγελια Κ
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2017

Έρχομαι στην Αράχοβα κάθε χρόνο χειμώνα καλοκαίρι και τώρα τον 15 Αύγουστο μετά από πάρα πολλά χρόνια ήρθα να μείνω στο Λυκώρεια.
Στις κορυφαίες επιλογές για την περιοχή. Το δωμάτιο προσφέρει απίστευτη θέα, είναι ευρύχωρο και πραγματικά πάρα πολύ καθαρό με ωραία διαρρύθμιση και έπιπλα. Το στρώμα αναπαυτικό και το μπάνιο που σε πολλά ξενοδοχεία χωλαίνει εδώ είναι πάρα πολύ καλό με Ideal Standard & Grohe για τους γνώστες.
Αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση και δεν το έχω συναντήσει ποτέ και πουθενά είναι ότι οι πετσέτες αλλά και τα σεντόνια μυρίζουν πάρα πολύ όμορφα.
Το πρωινό πλούσιο σε ένα πολύ ήρεμο περιβάλλον.
Το προσωπικό χαμογελαστό και εξυπηρετικό.
Εύκολο Parking.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Νομίζω πως όλα τα δωμάτια είναι εξαιρετικά.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitris M
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στον Ξενώνα Λυκώρεια και ήταν απίστευτα!Κρεβατάρα τζάκι και μπανιέρα με τζακούζι για απόλυτη χαλάρωση!!!Πολύ κοντά στο κέντρο με τα πόδια!Στην τιμή και το πρωινό...γεμάτο και προσεγμένο για να πάει καλά η μέρα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Τριανταφυλλιά Π
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οταν πήραμε τηλέφωνο από Πειραιά για να κλείσουμε δωμάτια ρωτησαμε αν διαθετουν κλιματιστικα κ η απάντηση ηταν ναι. Η πραγματικότητα:μερικα δωμάτια είχαν. Οταν αρχίσαμε να ιδρωνουμε στο δωμάτιο τηλεφωνουμε στην ρεσεψιόν κ μας λενε οτι υπάρχει κεντρικός κλιματισμός κ για χάρη μας θα τον αυξησουν(2ο ψεμα-κοροϊδία). Οταν λοιπον πηγα προσωπικά στην ρεσεψιόν τοτε παραδέχθηκαν τα λάθη τους. Είναι κρίμα 4αστερο ξενοδοχείο σε μια τόσο τουριστικη πολη(κυριως για χειμώνα)να συμπεριφέρονται ετσι πρόχειρα κ αντιεπαγγελματικα! Υ.Γ:παλι καλά μας έφεραν ανεμιστηρα! Και φυσικα την επόμενη μερα καμμία ερώτηση για το πως κοιμηθηκαμε! Ουτε καν εβα απλο ανθρώπινο συγνωμη! ΚΡΙΜΑ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
2  Ευχαριστούμε, _J9907FC