Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline56 $
eDreams54 $
Agoda.com56 $
FindHotel
Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε δύο μέρες στον ξενώνα το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ ζεστό και καθαρό..Η διακόσμηση σε όλους τους χώρους ήταν παραδοσιακή με πέτρα και ξύλο..Ο ιδιοκτήτης είναι πολύ πρόσχαρος και χαμογελαστός.Το πρωινό καλό. Βρίσκεται στο κέντρο της Αράχωβας σε πολύ καλή τοποθεσία. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, zoumaki
Η κριτική έγινε: 23 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε πρώτη φορά και είναι απίστευτο ποσό βολικό είναι σαν θέση,ειμαστε από αυτούς που θέλουν να παρκάρουν το αμάξι και να μην το χρησιμοποιούν παρά την ημέρα αναχώρησης!παραδοσιακο βαθιά με ζέστη ατμόσφαιρα και διαφορετικά επίπεδα !και πρωινό !εξυπηρετικοι οι ιδιοκτήτες και πρόθυμοι.το συστήνω !

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, katerinaeikosienia
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο ξενώνας βρίσκεται στο κέντρο της Αράχωβας τα δωμάτια θυμίζουν όπως ήταν παλιά τα σπίτια της, οι ιδιοκτήτες έχουν αναπαλαίωσει με σεβασμό στην παράδοση τα δωμάτια. Το χαμόγελο του κυρ. Γιάννη μας έκανε ευχάριστη τη διαμονή μας.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
3  Ευχαριστούμε, apopap74
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 2 νύχτες στον πολύ προσεγμένο χώρο του ξενώνα. Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης 50 μέτρα πριν την πλατεία, στην καρδιά της διασκέδασης. Ταυτόχρονα όμως είναι πολύ ήσυχα.
Είμαστε 3 άτομα σε διχωρο δωμάτιο με ένα διπλό στον ένα χώρο και δύο μονά στο εισαγωγικό δωμάτιο.
Το εισαγωγικό δωμάτιο έχει μεγάλη τηλεόραση με dvd player και μεγάλη ποικιλία ταινιών προς χρήση διαρκώς προσβάσιμα στη reception, μικρό ψυγείο και σαλόνι ξυλόγλυπτα στο ίδιο ύφος με τα κρεβάτια. Από εδώ βγαίνεις στο μπαλονάκι με θέα στον κεντρικό δρόμο της Αράχωβας από τον οποίο απέχει 20 μέτρα.
Και στα δύο δωμάτια υπήρχε νιπτήρας
Η θέρμανση λειτουργεί όλη μέρα και όλη νύχτα. Ζεστό νερό διαρκώς.
Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί.
Δεν υπήρχε πιστολάκι στο δωμάτιο, ζήτησα από τη reception αλλά ήταν χαλασμένο και το δεύτερο είχε δωθεί σε άλλον ένοικο. Η μία μέρα ήταν βροχερή και μας πρότειναν να μας δώσουν ομπρέλα.
Το πρωινό σερβίρεται σε παραδοσιακά διακοσμημένο χώρο. Χυμός πορτοκάλι καλής ποιότητας όχι φυσικός, ψωμάκι μπαγκέτα, φέτα κέικ, βούτυρο μέλι και μαρμελάδα, ζεστή σοκολάτα ή γάλα, ή τσάι, ή καφές (φίλτρου/ελληνικος/νες/espresso /capuccino).
Μόνο αρνητικό : λίγο μακριά από το χώρο στάθμευσης, γενικό πρόβλημα της Αραχωβας, αλλά οι ιδιοκτήτες πολύ εξυπηρετικοί με τη μεταφορά των αποσκευών στο δρόμο.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Σίγουρα θα ξανά εμένα εκεί

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
3  Ευχαριστούμε, TravelingToTaste
Η κριτική έγινε: 30 Μαρτίου 2016

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι εξαιρετική καθώς βρίσκεται δίπλα στον κεντρικό δρόμο με όλα τα μαγαζιά, εστιατόρια κλπ. Ακριβώς δίπλα έχει και φαρμακείο. Οι ιδιοκτήτες ήταν ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί, μας βοήθησαν αμέσως με τις αποσκευές ή με ο,τι άλλο χρειαζόμασταν. Όσον αφορά το δωμάτιο, ήταν διακοσμημένο με παραδοσιακά στοιχεία. Είχε δωρεάν wifi, ζεστό νερό και θέρμανση συνέχεια.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για όποιον θέλει να επισκεφτεί την Αράχωβα χωρίς να δώσει πολλά χρήματα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
2  Ευχαριστούμε, efkloni