63 €
Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα την ταβέρνα-εστιατόριο της επιχείρησης .
Ήταν μια από τις καλύτερες ταβέρνες που έχω πάει στην Αράχωβα και όχι μόνο .
Μακριά από την βουή και την πολυκοσμία .
Που αυτό συνεπάγεται από αναμονή και κακή εξυπηρέτηση .
Τίποτα από αυτά .
Ενώ είχε τον κόσμο που πρέπει για να αισθάνεσαι άνετα σε έναν χώρο ,η εξυπηρέτηση ήταν κορυφαία .
Οι εργαζόμενοι ήταν άψογοι .
Το φαγητό ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ (η ψησταριές με τα κάρβουνα ηταν ακριβώς δίπλα σου ) και έβλεπες ότι με το που έπαιρναν την παραγγελία σου μεταφερόταν στον ψηστη και αυτός αμέσως. Τα έβαζε εκεί την ίδια ώρα η σ έκοβε από αυτά που ηδη ψηνόταν ) όλα ολόφρεσκα κρέατα πίτες πατάτες όλα .
Οι τιμές σε νορμαλ επίπεδα αρκετά καλές θα έλεγα σε σχέση με την ποιότητα που πρόσφεραν .
Και παιδιά το καλύτερο από ολα η καθαριότητα του μαγαζιού .
Αν και πήγαμε Κυριακή των Αποκριών που παραδοσιακά εχει αρκετό κόσμο (κατά τις 16.30) ο χώρος ήταν πεντακάθαρος παντού ,
Από το σαλόνι και τα τραπέζια μέχρι τις τουαλέτες που αυτό πάει να πει ότι δίνουν μεγάλη σημασία στην καθαριότητα .
Ολα ήταν άψογα .

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2023
Ευχαριστούμε, Go26906951750
Ο/η Παναγιώτης Θεοχάρης, Ιδιοκτήτης του Χάνι Ζεμενού, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαρτίου 2023

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2022

Ό,τι και να γράψω για το Χανι Ζεμενου είναι λιγο! Εξαιρετικό περιβάλλον με που γνωρίζουν όσο λίγοι να ικανοποιούν τους λάτρεις του καλού φαγητού!(πεντανοστιμα ολα τα φαγητά αλλά ειδικά η ποιότητα των κρεάτων μοναδική!) Υπέροχη εξυπηρέτηση, φιλικότατο προσωπικό και οτιδήποτε επιλέξεις να φας οταν καθεσαι σε κανει να αδιαφορεις για τις θερμιδες!!!!Από τα πιο αγαπημένα μου μέρη για φαγητό στην περιοχή της Αραχωβας με ανθρώπους που απλά κάνουν αυτό που αγαπάνε. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!! Ευχαριστώ Ελένη και Παναγιώτη

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, olgavagiakou
Ο/η Παναγιώτης Θεοχάρης, Ιδιοκτήτης του Χάνι Ζεμενού, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Σεπτεμβρίου 2022

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο για διακοπες και επίσκεψη στην Αράχωβα πολύ κοντά και με πολυ θεα. Το φαγητο υπέροχο και πολυ γρήγορο σε συνάρτηση με το χαμόγελο και την ξεκουραστη φυσιογνωμία του Παναγιώτη που ολη μέρα τον εβλεπες στην ψησταριά. Για την γυναίκα του δεν εχω λογια. Το προτείνω ανεπιφύλακτα..

Ευχαριστούμε, nikos1961
Ο/η Παναγιώτης Θεοχάρης, Ιδιοκτήτης του Χάνι Ζεμενού, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2022

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 2ημερο στην Αράχωβα και πραγματικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από όλη την εμπειρία! Η ταβέρνα ήταν απίστευτη, το πρωινό τους πλούσιο και ποιοτικό... Τα δωμάτια πρόσφατα ανακαινισμένα και καθαρά! Το συστήνω ανεπιφύλακτα, θα μείνετε ευχαριστημένοι από την εξυπηρέτηση και από τη διάθεση του προσωπικού! Πρόσχαροι και αναλυτικοί! Παρά πολλά μπράβο!

Ευχαριστούμε, Kleio_Athens

Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2021

Ευγενικο προσωπικο να μας υποδεχτει.Ο ιδιοκτητης προθυμος να μας δωσει οτι πληροφοριες χρειαστηκαμε.Πολυ καθαρο ,ζεστο δωματιο και μπανιο.Ωραια κρεβατια με ανετο στρωμα.Οσο για το πρωινο δεν εχουμε λογια .....νοστιμο και παραδοσιακο..ειδικα οι πιτες που μαλλον ηταν συνταγη της γιαγιας...οσο για ποσοτητα δε το συζητω...Ωραια στις χιονοσμενες πλαγιες.Στην επομενη μας βολτα θα το επισκεφτουμε σιγουρα.Πανω απ ολα η ευγενια τους.

Ευχαριστούμε, marytA2322ZS