Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline53 $
Agoda.com53 $
Η κριτική έγινε: 13 Μαρτίου 2014

Ο κυριος Βασιλης πραγματικα δεν ειναι και ο πιο ευγενικος ανθρωπος που θα συναντησεις στη Αραχωβα. πολυ ειρωνικος και ξερολας.
τα δωματια ειναι ευρυχωρα αρκετα και ζεστα.
οχι τοσο καθαρα οσο θα επρεπε. δεν εχουν καθολου ηχομωνοση και αυτα που ειναι στο ισογειο δεν ειναι πολυ καλη επιλογη.
οποτε ανοιγει η πορτα ενοχλει.
οσο για το πρωινο που χρεωνει στη τιμη του δωματιου ειναι απαραδεκτο.
οταν λες χρεωνω πρωινο και εχω πρωινο σιγουρα δε φανταζεσαι ενα καλαθακι με φρυγανιες, μελι, μαρμελαδα και καφε.
θα μπορουσε να ηταν ακομη και δωρεαν και να μη διαφημιζει το πρωινο.
ανα οροφο αλλαζει και η τιμη του δωαμτιου. να ειχε τιποτα σουιτες να το καταλαβω αλλα απλα δωματια ειναι.
θα ξαναεμενα εκει σε περιπτωση που δεν εβρικσα καπου αλλου.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2013
21  Ευχαριστούμε, Imole
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2014

Πήγαμε στην Αράχωβα για ένα 2μερο και δυστυχώς μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο. Όλα τα δωμάτια της Αράχωβας ήταν κλεισμένα, δεν βρήκαμε πουθενά να μείνουμε και μόνο σε αυτό είχε άδεια δωμάτια. Δεν μπορούσα να φανταστώ τόσο αγενή άνθρωπο. Οι προηγούμενες κριτικές τα λένε όλα. Το ξενοδοχείο είναι στο τέλος της Αράχωβας προς Δελφούς, ανεβαίνοντας μία απότομη ανηφόρα, είκοσι λεπτά περπάτημα από το κέντρο. Το δωμάτιο πολύ μέτριο προς κακό για τα λεφτά του και την μακρινή τοποθεσία του, αλλά η εξυπηρέτηση απαράδεκτη. Ο άνθρωπος σε προσβάλλει κάθε στιγμή που σου μιλάει, με πάρα πολύ θράσος και εγωισμό. Έτσι εξηγείται που δεν ήταν ούτε τα μισά δωμάτια πιασμένα, στο πιο full ΠΣΚ του έτους.
Δεν θα το πρότεινα ούτε στον εχθρό μου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2014
52  Ευχαριστούμε, koufakis_aggelos