“Ωραίο περιβάλλον - φαγητό”
Κριτική για: το φασούλι

το φασούλι
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Το εστιατόριό μας ανοίγει μόνο κατά την χειμερινή περίοδο. Θα είμαστε πάλι διαθέσιμοι τον Οκτώβριο. Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον & την προτίμησή σας!
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε απόγευμα με έντονη χιονόπτωση. Είχε άνετο και εύκολο πάρκινγκ. Ευγενικό προσωπικό. Ωραία θέα. Αξιοπρεπέστατο φαγητό. Ειδικά η κολοκυθόσουπα και η χορτόπιτα μας άρεσαν πολύ! Στο τέλος μας κέρασαν γλυκάκι. Tip αν έχει χιόνι προτιμήστε την ελαφρώς μακρύτερη διαδρομή (~3' παραπάνω) ο δρόμος είναι σαφώς πιο εύκολος.

1  Ευχαριστούμε, Natalia K

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εστιατόριο που αξίζει να σταματήσεις για φαγητο. Ωραίος χώρος με ευγενικο προσωπικο και γρηγορο service. Το φαγητό εξαιρετικο, με ικανοποιητικες ποσότητες και πολύ λογικές τιμές. Αξίζει να δοκιμασετε τα γεμιστά μπιφτεκια και τη στριφτη τυροπιτα. Πολυ γευστικο και το γλυκό, που προσφέρουν στο τέλος. Γενικώς, μείναμε πολύ ικανοποιημενοι.

Ευχαριστούμε, N5591OS_
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφος χώρος, υπέροχο φαγητό, άριστη εξυπηρέτηση, λίγο τσιμπημένες τιμές, ανταποκρίνονται ωστόσο στην ποιότητα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!

1  Ευχαριστούμε, SOFIAM102
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ όμορφος και ζεστός χώρος με θέα την αραχωβα ! Εξαιρετικά φαγητά ! Παραδοσιακές γεύσεις και γρήγορη εξυπηρέτηση ! Αξίζει να το δοκιμάσετε!

1  Ευχαριστούμε, MariaKas18
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Με λίγα λόγια αν θέλετε να φάτε αξιοπρεπώς να το επισκεφτείτε. Σεβασμός , αξιοπρέπεια,γεύση καθαριότητα.

Ευχαριστούμε, leonmav

το φασούλι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

το φασούλι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!