Priceline
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2019

Απαράδεκτοι έκανα κράτηση τηλεφωνικά μου ζήτησαν να τους ξανά καλέσω για επιβεβαίωση κ επειδή ήθελαν 3ημερη παραμονή ενώ είχα κλείσει ΣΚ ισχυρίστηκαν ότι καταλαβαν λαθοσ με απεφευγαν κ στο τέλος μου αρνήθηκαν με τη δικαιολογία ότι δεν έχουν δωμάτια για 2 ημέρες !!!!! Το σταθερό δεν το σηκώνει κανείς κ η υπεύθυνη οδηγεί κ δυστυχώς δεν μπορεί να κάνει κρατησεις ...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Takis70
Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2019

Απόλυτα ικανοποιημένη από το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Άψογη τοποθεσία με υπέροχη θέα, πρωινό καλό αλλά όχι αρκετά πλούσιο. Καθαρό δωμάτιο , ευρύχωρο και πολύ ζεστό! Πάρα πολύ φιλικό προσωπικό.Value for money!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: καταπληκτική θέα, ζεστό δωμάτιο
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, vagiaa123
Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2018

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ κεντρικό σημείο της Αράχωβας (πάνω στον κεντρικο δρόμο) κάτι που σημαίνει οτι δεν ξαναχρησιμοποιείς αυτοκίνητο για την μετακινησή σου εντός του χωριού(τεράστιο προνόμιο για το μέρος). Η σουίτα θάλεια ήταν αξιοπρεπέστατη, ζεστή ,ευρύχωρη,καθαρή με τέλεια θέα και τζάκι, αυτόνομη θέρμανση, το μόνο αρνητικό ήταν το μικρό μπάνιο. Το πρωινό ειναι σχετικά βασικό αλλά αξιοπρεπές. Οι ιδιοκτήτες ειναι πρόθυμοι και εξυπηρετικοί αν και λίγο τυπικοί. Το κόστος του ξενοδοχείου κυμαίνεται σε σχετικά λογικά πλαίσια για το μέρος και το κάνει να αξίζει πιό πολύ απο άλλα ξενοδοχεία σε αναλογία παροχών-τιμής.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, APOLLOF55
Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2018

Πλήρως ανακαινισμένο το ιστορικότερο ξενοδοχείο της Αράχωβας σε ταξιδεύει στην αυθεντικότητα της περιοχής.Μαγευτική θέα του ρολογιού και της πόλης της Αράχωβας. Αξιαγάπητοι, γλυκύτατοι και πολύ εξυπηρετικοί οικοδεσπότες!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Kallirroi_Stergiali
Ο/η MARIA L, Η υπευθυνη του Ξενοδοχειου του Hotel Parnassos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2018

Σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια αγαπητη Καλλιρροη, θα σας περιμενουμε να σας φιλοξενησουμε με μεγαλη μας χαρα οποτε το αποφασισετε ξανα στο μελλον.

Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάνω στον κεντρικό δρόμο, με πάρκινγκ και εύκολη πρόσβαση σε όλα με τα πόδια! Το δωμάτιό μας ήταν στον πρώτο όροφο (Κλειώ), με θέα στο ρολόι! Άνετο, πεντακάθαρο, με τζάκι και άφθονα ξύλα! Είχε αυτόνομη θέρμανση και μπορούσες να τη ρυθμίσεις μόνος σου!! Το μπάνιο ήταν πεντακάθαρο, τα έπιπλα πολύ προσεγμένα και η επένδυση με πέτρα έδινε πολύ ωραία ατμόσφαιρα στο χώρο! Το πρωινό ικανοποιητικό, τα είχε όλα (ψωμί, ζαμπόν, τυρί, τυρόπιτα, μαρμελαδες, μέλι, μερέντα, αυγά, γάλα και δημητριακά, κέικ, χυμό, καφέ, γιαούρτι.. τι άλλο να ζητήσεις;;) Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι και σίγουρα θα ξαναμείνουμε στην επόμενη επίσκεψη στην Αράχωβα!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, MaryPK83