“Δεν το προτείνω!”

Arachova Panagiota
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ήταν πέμπτη 29 Οκτωβρίου και πήγαμε μονοήμερη Αράχοβα. Μας είχαν πει ότι είναι το in εστιατόριο της Αράχωβας και πήραμε να κάνουμε κράτηση. Όλα καλά κάναμε κράτηση για 15:00-15:30. Περιμέναμε μέχρι τις 16:00 έξω από το μαγαζί και δεν υπήρχε κάνεις. Καλέσαμε τον ιδιοκτήτη του μαγαζιού τουλάχιστον 5 φορές και δεν το σήκωνε. Φύγαμε και βρήκαμε ένα πολίτη ο οποίος κάλεσε τον ιδιοκτήτη και του απάντησε κατευθείαν και του είπε απλά αν θέλουμε να πάμε στης 19:00
Θεωρώ απαράδεκτο ενας επιχειρηματίας να έχει τον πελάτη να περιμένει έξω από το μαγαζί του χωρίς να τον ενημερώσει ότι κάτι του έτυχε και δεν θα ανοίξει...

Ευχαριστούμε, alexhsrebels

Μετά από προτροπή γνωστού, επισκεφθήκαμε το εστιατορειο.....Ο υπεύθυνος βαριόταν να μας πει το μενού, γιατί το επαναλαμβάνει 20 χρόνια....έτσι μας είπε. Το δε φαγητό....ή μάλλον το δικό μου πιάτο και του άντρα μου, το χαρακτήρισα "νοσοκομειακό". Χωρίς γεύση, νερόβραστο...και σκεφτείτε ότι παραγγείλαμε με λαχτάρα κόκκορα κρασάτο......Δεν θα μας ξαναδεί "Η Παναγιώτα"

Ευχαριστούμε, T5608BE_
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2020

Πολύ καλό σημείο με καλή εξυπηρέτηση,αξιόλογα πιάτα με ευγενικό προσωπικό και που σε κερδίζει,το πάρκινγκ λίγο δύσκολο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Panagiotis_pk
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2020

Αργο service,υψηλές τιμές! Καλή κουζίνα αλλα και τίποτα το ιδιαίτερο!Θέλουν να το πλασάρουν ως κυριλέ αλλα με τρύπια τραπεζομάντιλα και ξυλωμενα πολυφωτα,κυριλε δεν λέγεσαι! Δεν θα ξαναπηγαινα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
3  Ευχαριστούμε, 857stratost
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο κέφι το κανείς στην παναγιωτα. Έχω συνδυάσει την Αραχωβα με την παναγιωτα. Πολύ ωραίο φαγητό ! Πολύ ωραία μουσική !!!! Πρέπει να κλείσεις τραπέζι μέρες πριν !

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _R9971EE

Arachova Panagiota: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Arachova Panagiota: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.