Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 29 Μαρτίου 2023

Από τα καλύτερα δωμάτια διαμονής, ευρύχωρο κ ζεστό κατάλυμα ♥️τρομερη θέα,ιδιωτικό πάρκινγκ, ολόκαθαρο ,το πρωινό δε πλούσιο κ σπιτικό ,οικοδέσποινα εξωτερική, γλυκύτατη κ πρόθυμη για τα πάντα, πλέον βρήκαμε κάθε φορά που ερχόμαστε αραχωβα που θα μένουμε

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2023
Ευχαριστούμε, arisp611
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Παραδοσιακοί ξενώνες που βρίσκονται πολύ κοντά στο κέντρο της Αράχωβας. Το δωμάτιο που μείναμε δεν ήταν ιδιαίτερα ευρύχωρο, περιλαμβάνοντας ένα διπλό κρεβάτι και ένα μόνο καναπέ κρεβάτι. Διέθετε μια μικρή κουζίνα, καθώς και όλα τα απαραίτητα για προετοιμασία πρωινού όπως σάντουιτς, κέικ , παραδοσιακή τυρόπιτα, καφέ κ.α. Επίσης μας προσέφεραν και ένα μπουκάλι κρασί . Ο χώρος ήταν ζεστός και καθαρός. Θεωρώ πως είναι μια αρκετά καλή επιλογή.

8  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2023

Ζεστό φίλικο περιβάλλον σε προσιτή τιμή κ εξαιρετική τοποθεσία ❤️ Η κ.Εφη γλυκιά εξυπηρετική μας έκανε να αισθανθούμε σαν το σπίτι μας!!το συνιστώ ανεπιφύλακτα ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Πολύ θετική εντύπωση οι τόσες ανέσεις κ επιλογές τόσο στα πρωινά κ στα σνακ όσο κ στα amenities

Ευχαριστούμε, nastasial2023
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Από που να ξεκινήσω να μιλάω για την φιλοξενία της κυρίας Εφης !
Επισκέφθηκαμε κοριτσοπαρέα τον φανταστικό ξενώνα τον Γενάρη και είμασταν τυχερές γιατί έγινε ακύρωση και τον βρήκαμε !!
Είχε τα πάντα μέσα για να προετοιμάσουμε πρωινό και ήταν όλα μελετημένα με κάθε λεπτομέρεια !
Τα κρεβάτια σούπερ αναπαυτικά !
Επίσης είχαμε δικό μας χώρο πάρκινγκ που έκλεινε με κοντρόλ και έτσι το αυτοκίνητο ήταν πραγματικά ασφαλές !
Πραγματικά αισθανθήκαμε σαν στο σπίτι μας !
Το προτείνω ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, Dimitra K
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη συμπεριφορά. Κυρία Έφη (Μητέρα) και Κος Γιώργος (γιος) Μου αλλάξανε 3 φορές την τιμή (270 -380 -420 ευρω) κάθε βδομάδα που πλησιάζαμε στις γιορτές των Χριστουγέννων αλλαζε η τιμή και με έκαναν μπαλάκι από Μητέρα σε Γιο μου ελεγαν οτι δεν ήξερε ο ένας τι λέει ο άλλος. Ξαφνικά εξαιτίας του φόρτου εργασίας ο ένας τα έριχνε στον άλλο για λάθος τιμές και διπλό κρατήσεις

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, KaterinaKotiAthena