Εξαιρετική επιλογή για όποιον επιλέξει την Αράχωβα. Καθαρά δωμάτια, ανακαινισμένα, στυλ ξενοδοχείου ο συνδυασμός μοντέρνου με κλασσικού. Άψογη εξυπηρέτηση από τα παιδια που το λειτουργούν. Πολύ καλή η τοποθεσία για να αφήσει κάποιος το αυτοκίνητο.

Ευχαριστούμε, B683FG_

Σε πολύ καλή τοποθεσία, πολύ κοντά στο δημοτικό parking. Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και πολύ άνετα, το στρώμα υπέροχο. Οι ιδιοκτήτες καταπληκτικοί, φιλόξενοι με πραγματικό ενδιαφέρον για τον επισκέπτη. Το σπιτικό πρωινό καλύπτει ακόμα και τους πιο απαιτητικούς. Υπέροχη μουσική στον ζεστό χώρο του lobby όπου σερβίρονται ιδιαίτερες ποικιλίες τσαγιού! Στα θετικά συγκαταλέγεται και η αυστηρή τήρηση όλων των μέτρων ασφαλείας για τον Covid-19.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το τρίκλινο δωμάτιο ήταν πολύ άνετο και ηλιόλουστο!
Ευχαριστούμε, Vasiliki_26
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο 4 ημέρες, 3 βραδιά. Η εξυπηρέτηση ήταν από τις καλύτερες ever. Ότι κι αν ζητήσαμε, μας το παρείχαν. Ήταν καθημερινά ευγενικοί και χαμογελαστοί. Στο πρωινό, είχαμε διάφορες επιλογές, δεν το βαρεθήκαμε, ούτε προβληματιστήκαμε ποτέ για το τι θα πάρουμε, γιατί κάθε μέρα επιλέγαμε κάτι διαφορετικό. Όλες οι επιλογές μας αποζημίωσαν, αφού ήταν η μια καλύτερη από την άλλη! Να δοκιμάσετε σίγουρα το κέικ της Ντανα, απλά υπέροχο!
Όσον αφορά την καθαριότητα. Το δωμάτιο και οι χώροι που κινούμασταν ήταν πάντα μυρωδάτοι, μύριζαν καθαριότητα. Ήταν όλα και φαίνονταν πεντακάθαρα. Πήγαμε μια περίοδο όπου ο φόβος δέσποζε στη χώρα μας. Δε σας κρύβω ότι είχα προμηθευτεί (για να καταλάβετε το φόβο μου) spray dettol, το οποίο και δε χρησιμοποίησα καν. Στο ξενοδοχείο αυτό δεν φοβηθήκαμε ποτέ. Δε νιώσαμε ποτέ την ανάγκη να μπούμε σε καραντίνα μετά το ταξίδι μας. Νιώθαμε όμορφα και υγιείς κυρίως!!
Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα! Θα πηγαίναμε ξανά και ξανά.

1  Ευχαριστούμε, kate_peri_kate_peri
Μετάφραση Google