“Φανταστικό φαγητό”
Κριτική για: Το Αρχοντικό

Το Αρχοντικό
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Το φαΐ ήταν το κάτι άλλο. Η πορτοκαλόπιτα στο τέλος τα σπάει. Μπράβο στα παιδιά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Θανάσης Β

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα

Κάναμε ρεβεγιόν Πρωτοχρονιάς στο Αρχοντικό. Η τοποθεσία του είναι η ωραιότερη της Αράχωβας, το πρόγραμμα της ορχήστρας φανταστικό και η εξυπηρέτηση επίσης πάρα πολύ καλή. Σχετικά με το φαγητό, τα ορεκτικά ήταν σχετικά καλά αλλά τα κυρίως μας απογοήτευσαν πλήρως σε σημείο που απλά δοκιμάσαμε και το αφήσαμε. Στη συνέχεια, ενώ το μενού έλεγε σοκολατόπιτα και cheesecake ήρθε μόνο η σοκολατόπιτα. Δεν το σχολιάσαμε καθώς είχε αλλάξει η χρονιά και δε θέλαμε να χαλάσουμε το κλίμα! Απο κρασιά δυστυχώς δεν υπήρχαν όλα όσα έγραφε ο κατάλογος. Παρόλα αυτά, η τιμή του μενού ήταν σε γενικές γραμμές φυσιολογική. Δε ξέρω αν στα ψητά σουβλας είναι καλύτεροι πάντως για μαγειρευτό φαγητό σίγουρα δεν προτείνεται!

1  Ευχαριστούμε, Αγγελική Κ
Ο/η John77_10, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Το Αρχοντικό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Ευχαριστούμε Κ. Αγγελική για τα καλά σας λόγια και λυπούμε πολύ που δεν σας ικανοποίησαν γευστικά τα κυρίως πιάτα μας. Απλα θα ήθελα να ενημερώσω εσάς, αλλά και οσους διαβάσουν την απάντηση μου, ότι τα γιορτινά πιάτα που δοκιμάσατε ήτανε ιδιαίτερα και μόνο για το ρεβεγιόν και δεν τα έχουμε στο μενού μας καθημερνά. Αυτό βέβαια δεν δικαιολογεί το ότι δεν σας αρέσανε. Το ότι όμως όλα τα υπόλοιπα τραπέζια (85 από τα 90 άτομα δηλαδή) που δοκίμασαν τα πιάτα μας έμειναν απολύτως ευχαριστημένοι κατι εχει να πει. Όσον αφορά τα γλυκα ζητάω συγνώμη που σας φέραμε σε δύσκολη θέση να μας πείτε ότι τα ξεχάσαμε. Χρονια πολλά και Καλή Χρονιά.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

16 χρονια πλεον στην Αραχωβα εχουμε γυρισει οοοοοοοοοολες τις ταβερνες μεχρι και την αγοριανη.οσο αφορα την Αραχωβα ειναι τοπ.μεγαλες μεριδες,καθαρα,ευγενεια απο τα παιδια και πολυ ωραια φαγητα και νοστιμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Chris P
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Προσιτό στις τιμές , πολύ καλή ποιότητα φαγητού και εξαιρετικό προσωπικό !! Οι μερίδες αρκετά μεγάλες , συνίσταται ακόμα και για παιδιά αλλά και οικογένειες !!!!!

Ευχαριστούμε, Dpap10
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Από τις καλύτερες ταβέρνες που έχουμε φάει. Φάγαμε αρνί κοντοσούβλι και μπιφτέκι αγριογούρουνο και ήταν πεντανόστιμα. Επίσης, το προσωπικό ήταν εξυπηρετικότατο.

Ευχαριστούμε, _H1303SN

Το Αρχοντικό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Το Αρχοντικό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!