“TOP!!”
Κριτική για: Το Αρχοντικό

Το Αρχοντικό
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σταθερή αξία στην Αραχωβα!Γευστικο φαγητο με έμφαση στα κρεατικά που ξεχωρίζουν για την ποιότητα τους!Το προσωπικό ευγενικό,το σέρβις γρήγορο κ η θέα μοναδική!

Ευχαριστούμε, Danai T

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχήν θα ξεκινήσω ότι το σέρβις ήταν ευγενεστατο γρήγορο κ με χαμόγελο!σε κάνε να αισθανθείς αμέσως πολύ άνετα!υπήρχε ποικιλία στο μενού!!!παραγγείλαμε για ορεκτικά κολοκυθοκεφτέδες κ τυρόπιτα στριφτη με μέλι κ σουσάμι!εξαιρετικά κ τα δυο κ μεγάλες μερίδες!επίσης στα συν ήταν το ψημένο ψωμί με ντιπ που μας σερβιραν!για κυρίως διαλέξαμε χοιρινή μπριζόλα με σος μουστάρδας κ πανσετακια με σος μπάρμπεκιου!από τα πιο νόστιμα πιάτα που έχω φαει και τα δύο!συνοδεύονταν από ντιπ κ πατατουλες τηγανιτές φρέσκιες!όταν ζητήσαμε το λογαριασμό μας κέρασαν δύο κομμάτια σπιτική πορτοκαλόπιτα που ήταν νοστιμότατη! Το κόστος σε φυσιολογικά επίπεδα!θα ξαναπάμε σίγουρα!το λατρεψα

Ευχαριστούμε, Elena A
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα πιάτα που φάγαμε ήταν πάρα πολύ γευστικά και προσεγμένα,το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό,και οι τιμές πολύ καλές ....

Ευχαριστούμε, Νικολας Σ
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2018

Είναι από τα εστιατόρια που πρέπει να έχεις στα υπόψιν αν είναι να επισκεφτείς την Αράχωβα.Η θεα πανέμορφη,το φαγητό πάρα πολύ καλό,εκτός από τα κεφτεδάκια τα οποία,για τα δικά μας γούστα βέβαια,είχαν πολύ δυόσμο,και οι τιμές φυσιολογικές.Αν ήτανε να κάνω μια παρατήρηση θα ήτανε για τον σερβιτόρο που μας εξυπηρέτησε εκείνη την μέρα.Ενώ ήταν πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός,έτυχε να γίνει κάτι με μια παρέα,ο σερβιτόρος είχε δίκιο και παρόλα αυτά τους εξυπηρέτησε αλλά μετά είχε μια μουρμούρα που μας ενόχλησε λίγο.Καταλαβαίνω ότι άνθρωπος είναι και αυτός και είναι τέτοια η δουλειά που περίεργους πελάτες θα έχει συχνά αλλά πρέπει να συγκρατημένος.

Ευχαριστούμε, Dimitris P
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο εστιατόριο που είναι όλο το χρόνο ανοιχτό...Μπορείτε να δοκιμάσετε τις πίτες τους είναι απολαυστικές όπως και τα υπολοιπα φαγητά τους..

Ευχαριστούμε, Expedition741618

Το Αρχοντικό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Το Αρχοντικό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!