275 €
275 €
StayForLong
223 €
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκαμε την καφετέρια του ξενοδοχείου, πολύ κλασσικη διακόσμηση που σε παραπέμπει σε πολυτέλεια βασισμένη κυριως στο ξύλο, πράγμα που σε ζεσταίνει στο βουνό !ευγενική εξυπηρέτηση, καθαρό περιβάλλον και ζεστο. Ευχαρίστως θα ερχόμουν παλι !

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
7  Ευχαριστούμε, theodorak51
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα αρχες δεκεμβρη με μεσα του μηνα.
Ηταν καλο το φαγητο αλλα το να βλεπω την καμαριερα μα μου σερβηρει δεν μου αρεσε καθολου για τα λεφτα που πρέπει να πληρώσεις, ειναι μακρυα απο την πόλη το σπα σχετικα καλο,αλλα δεν θα το προτημούσα ξανα για εκεινη την περιοχη

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
3  Ευχαριστούμε, Maria Z
Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι πολυτελές όσον αφορά την κατασκευή και την επίπλωση.Το προσωπικό πολύ φιλικό.Στα μείον θα ανέφερα την ποιότητα πετσετων και κλινοσκεπασματων.για 5αστερο και τόσο ακριβό ξενοδοχείο.Η καθαριότητα δεν με ικανοποίησε
Το πρωινό ήταν ελλιπές.Ηταν καλύτερο τη Δευτέρα που μείναμε μόνοι και μας ετοίμασαν πρωινό σπιτικό .Η πισίνα ήταν κρύα αρκετά. Οι χώροι ήταν πάντως προσεγμένοι το κρεβάτι τεράστιο αν και για το τρίτο ατομο έβαλαν στον ίδιο χώρο ράντζο. Μου είχαν πει για junior σουίτα και περίμενα κάτι καλύτερο.Το δωμάτιο δεν είχε τζάκι.Ηταν πάντως ζεστό. Ίσως με ενόχλησε και το ότι ήταν σχεδόν άδειο. Το WI FI ΉΤΑΝ τελειο αλλά δεν είχε Nova στην τηλεόραση Η τοποθεσία δεν είναι τόσο καλή γιατί απέχει και από την Αράχωβα κι από τους Δελφούς κι ο δρομος δεν είναι τόσο καλός.Συμφερει η παραμονή εκεί για χρήση του χιονοδρομικού

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
3  Ευχαριστούμε, triantafyll
Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο και προσεγμένο ξενοδοχείο. Για τα δεδομένα της Αράχωβας είναι ένα από τα καλύτερα που μπορείς να επιλέξεις. Απλό πρωινό. Ωραία δωμάτια και χώροι. Καθαρό με πολύ ευχάριστο και χαμογελαστό προσωπικό

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
6  Ευχαριστούμε, zonioumarkoulakouv
Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τοποθεσία!Οταν επισκευτήκαμε το ξενοδοχείο ήταν όλα χιονισμένα και πανέμορφα.Περάσαμε πολλές ώρες στον κοινόχρηστο χώρο όπου ήπιαμε καφέ,φάγαμε πολύ καλό φαγητό και η όλη ατμόσφαιρα πολύ ζεστή!Το δωμάτιο άνετο και το μπάνιο,το κρεβάτι με όχι και τόσο καλό στρώμα όσο άλλα της κατηγορίας και το πρωινό αρκετά ικανοποιητικό και σε ποιότητα και ποσότητα.Θα το ξαναεπισκεπτόμουν και θα το σύστηνα για ένα ΣΚ χαλάρωσης και πολυτέλειας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
4  Ευχαριστούμε, elli v