Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Τέλεια διαμονή, υπέροχο περιβάλλον, ευχαριστώ για όλα !!! Το καλύτερο, φυσικά και θα ερχομαι, και με φίλους, υπέροχη φιλοξενία, καθαριότητα, σεβασμός στο περιβάλλον, ησυχία, ωραίο πρωινό, φανταστική θέα, φιλικότητα συμπεριφορά!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, 333mixalism
Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2020

Περασαμε τέλεια.δεν έχουμε κανένα παράπονο από τη διαμονή μας.μεγαλα vintage δωμάτια που σου φτιάχνουν τη διάθεση πάρα πολύ ζεστα.νοστιμο πρωινό με ανυπέρβλητη θέα.αξιζει να ανταμοιβονται άτομα που δουλεύουν με μεράκι για την επιχείρηση τους και να ξεχωρίζουν από τη μαζα γι'αυτό θα το πρότεινα 100%

3  Ευχαριστούμε, HroTsampi
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2020

Μειναμε δυο βραδια, στο δωματιο 202! Ολα ωραια ομως το μπανιο ειχε τριχες και τα σεντονια μαυρους λεκεδες!ισως ετυχε σε εμας γιατι ολα τα σχολια γραφουν για αψογη καθαριοτητα!Δεδομενου τιμης ομως τετοια λαθη δεν θα επρεπε να συμβαινουν!επισης κατι μικρο αλλα αντιεπαγγελματικο, μολις παραδωσαμε τα κλειδια ο ιδιοκτητης ετρεξε κυριολεκτικα μπροστα μας να δει αν εχουμε παρει κατι απο το δωματιο!

1  Ευχαριστούμε, JohannaCol
Ο/η kaloussa, Owner του Almond House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαΐου 2020

Αγαπητέ κύριε/a Ευχαριστούμε πολύ που μπήκατε στην διαδικασία να γράψετε μια τόσο εκτενή κριτική για το ξενοδοχείο μας. Χαρήκαμε ιδιαιτέρως , που εκθειάσατε την τοποθεσία…..τα δωμάτιά μας…..το πρωινό μας…, με λίγα λόγια σας άρεσε πολύ το κατάλυμα μας. Το πρόβλημά σας ,αν καταλάβαμε καλά, ήταν η καθαριότητα.. Αν η βαθμολογία μας , σε αυτό τον τομέα, δεν ήταν παντού Άριστη, θα έπρεπε αυτή την στιγμή, να απολύσουμε την εργαζόμενη στην καθαριότητα, Ευλόγως όμως αναρωτιέμαι , γιατί δεν μας ενημερώσατε άμεσα για το πρόβλημα !!! Διότι προσωπικά θεωρώ , ότι η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ δεν έχει ΤΙΜΗ. Είτε 10 ευρώ πληρώσει ο πελάτης, είτε 1000, ο χώρος φιλοξενίας θα πρέπει να είναι Άψογος. Επίσης, το σοβαρότερο όλων είναι, ότι το όνομά σας ΔΕΝ συμπεριλαμβάνεται στο πελατολόγιο μας, καμμία πό τις σουίτες μας δεν εχει μπανιέρα και η τιμή των 140 ευρώ που αναφέρεται, δεν υφίσταται στον τιμοκατάλογό μας, στην τρέχουσα χρονική περίοδο. Μήπως λοιπόν Κύριε , μείνατε κάπου αλλού??????? Με εκτίμηση Για το Almond House Τίνα Ναυπακτίτη

Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη τοποθεσια, το δωματιο πολυ ομορφο, παροχες πολυ καλες,πολυ καλο πρωινο!!ομως οταν πληρωνεις 140€ το δωματιο την βραδια ειναι πραγματικα πολυ κριμα το μπανιο και το υπολοιπο δωματιο να εχει τριχες (πιθανοτατα απο πολυχρησιμοποιημενη σφουγγαριστρα) να βρισκεις το καλαθακι του μπανιου και το πιγκαλ σκουριασμενο,κιτρινιλες γυρω γυρω στην μπανιερα,εξαερισμο μπανιου μεσα στο χνουδι και τα σεντονια με χνουδια.αν εδινα 70€ την βραδια ουτε που θα το εκανα θεμα αλλα στα 140€ υπαρχει και η αναλογη απαιτηση απ την μερια του πελατη.

2  Ευχαριστούμε, ChronisN
Ο/η kaloussa, Owner του Almond House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ κύριε

Το πρόβλημά σας ,αν καταλάβαμε καλά, ήταν η καθαριότητα..
Ευλόγως όμως αναρωτιέμαι , γιατί δεν μας ενημερώσατε άμεσα για το πρόβλημα !!!
Διότι προσωπικά θεωρώ , ότι η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ δεν έχει ΤΙΜΗ.

Μήπως λοιπόν Κύριε , μείνατε κάπου αλλού???????

Με εκτίμηση
Για το Almond House
Τίνα Ναυπακτίτη

Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2020

Όλα ήταν πολύ ωραία , το πρωινό πεντανόστιμο και πλούσιο , η θέα μαγευτική , τα δωμάτια προσεγμένα καθαρά με ωραία διακόσμηση και αρκετή ησυχία , οι οικοδεσπότες μας έκαναν να νιώσουμε από την πρώτη στιγμή ανετα ,ήταν χαμογελαστοί και αρκετά φιλικοί! Τέλος , τα δωμάτια είναι 5 λεπτά από το κέντρο της Αράχωβας ! Μια τελεια διαμονή που θα μείνει αξέχαστη . Θα το ξανά προτιμήσουμε !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Savvas P