TripAdvisor
Αράχωβα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 1 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η Άννα είναι πολύ φιλική, φιλόξενη και χρυσοχέρα!Το πρωινό ήταν υπέροχο,τα πάντα χειροποίητα,με πολύ μερακι φτιαγμένα..Η αίθουσα του πρωινού έχει θέα σε όλο το χωριό κι η ατμόσφαιρα πολύ καλή! Ο ξενώνας είναι κοντά στο χιονοδρομικό και στη γύρω περιοχή υπάρχουν πολύ καλες ταβέρνες.Το δωμάτιο καλαίσθητο, προσεγμένο, πεντακάθαρο και ζεστό.Θα το επισκεφθούμε ξανά σίγουρα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, corin1989
Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ζεστός και άνετος χώρος.Υπέροχο δωμάτιο.Η τοποθεσία μαγευτική.Η Άννα τέλεια σε όλα και εξυπηρετική!Πολύ ωραίο πρωινό..Ό,τι καλύτερο.Σίγουρα στην επόμενη επίσκεψη μας Αράχωβα/Παρνασσό θα μείνουμε εκεί.Το λατρέψαμε!!!

1  Ευχαριστούμε, Freedom582897
Η κριτική έγινε: 23 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστηθήκαμε πολύ την διαμονή μας! Το δωμάτιο μας ήταν πολύ καθαρό, ευρύχωρο, με εξαιρετική διακόσμηση (Natura) και πολύ ωραίο μπάνιο. Το πρωινό ήταν πλούσιο για να ικανοποιεί όλα τα γούστα. Η Άννα, η ξενοδόχος, πολύ φιλική, μας περιποιήθηκε και μας πρότεινε διάφορα μέρη να επισκεφθούμε. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε!

Ευχαριστούμε, aleevou
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2018

Υπέροχο δωμάτιο με τζάκι, πολύ ζεστό, άνετο και ήσυχο. Νιώσαμε σαν το σπίτι μας, χαλαρώσαμε και δεν μας έλειψε τίποτα. Κρεβάτι φοβερό για πολύ ξεκούραστο ύπνο, ζεστό νερό συνέχεια! Το πρωινό υπερπλήρες! Θα επανέλθουμε :)

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια με τζάκι έχουν απίστευτη ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, sofiacN6226IE
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2018

Ότι κ να πούμε για τη διαμονή στο Αγιαννόρεμα είναι λίγο.
Το δωμάτιο πάρα πολύ ωραίο, καθαρό κ μεγάλο. Τέλεια διακόσμηση(Μείναμε στο δωμάτιο natura), με γούστο κ άποψη.
Το ατού όμως του ξενώνα είναι η Άννα!!! Πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψεις τη φιλοξενία. Ευγενική, χαμογελαστή, πρόθυμη να βοηθήσει, με μια λέξη 'καταπληκτική'!!!
Δεν αφήνει τίποτα στην τύχη. Έμπαινε στο δωμάτιο 2-3 φορές την ημέρα όταν λείπαμε και τακτοποιούσε, μας άφηνε πάντα κ ένα μικρό κέρασμα και φρόντιζε να είναι όλα στην εντέλεια!
Επειδή είχαμε πολύ άσχημες εμπειρίες από άλλους ξενώνες κ ξενοδοχεία στην Αράχωβα, θεωρούμε ότι αυτός ο ξενώνας κάνει τη διαφορά.
Χίλια μπράβο. Συνεχίστε έτσι!!!

Ευχαριστούμε, Maria S