Ξενωνας Αγιαννόρεμα
Ελλήνων Θέα(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Tagli Resort & Spa(Αράχωβα)
Domotel Anemolia(Αράχωβα)
Arahova Inn(Αράχωβα)
  • Εστιατόριο
Χάνι Ζεμενού(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν WiFi
Nefeles Guesthouse(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Λυκώρεια(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Hotwire.com
TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια είναι υπέροχα διακοσμημένα με αρκετές παροχες, όλοι οι χώροι αποπνέουν μια ζεστασιά. Υπέροχη θέα. Το πρωινό πολύ νόστιμο με χειροποίητες πίτες, ψωμί, γλυκά. Η τέλεια επιλογή για ηρεμία και χαλάρωση!!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Tonia T
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας υπέροχος ξενώνας. Τα πάντα ήταν τέλεια. Το δωμάτιο που κλείσαμε είχε τζάκι με πλούσια παροχή ξύλων και σοφίτα με ένα υπέρδιπλο κρεβάτι με αναπαυτικότατο στρώμα. Όλος ο χώρος του δωματίου πεντακάθαρος και πολύ ζεστός!!!
Πολύ καλό το πρωινό και η εξυπηρέτηση άμεση και άψογη!!!
Περάσαμε ένα υπέροχο διήμερο!!!
Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Theodoros S
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ ομορφος ξενώνας με πεντακαθαρα δωμάτια,ομορφα διακοσμημενα!!!η καθαριότητα στο δωμάτιο γινόταν πανω απο μια φορα την ημερα.πολυ ζεστη φιλοξενία απο την Αννα.πεντανοστημο πρωινο και παρα πολυ καλες τιμες.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Giouli K
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

Δεν είναι η πρώτη φορά που μένουμε. Ομως κάθε επόμενη φορά θέλουμε όλα να είναι τόσο ωραία όσο την προηγούμενη φορά. Ετσι ήταν και τώρα. Το δωμάτιο καθαρό και ζεστό να μας περημένει με ανναμένο το τζάκι και υπέροχη λεμονόπιτα. Το πρωίνό υπερπλήρες και μπορείς να παραγγείλεις και επιπλέον πράγματα. Η Αννα είναι πάντα πολύ φιλόξενη και έτοιμη να βοηθήσει σε οτιδήποτε χρειαστούμε. Η ποιότητα της φιλοξενίας παρέμεινε στο ψηλότερο επίπεδο. Περάσαμε λοιπόν ξανά αξέχαστα. Γι αυτό και η επιστρογή μας είναι δεδομένη.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Billkat100
Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σήμερα στις 23/12 προσπαθήσαμε να φτάσουμε στο σπίτι μας στο Λιβάδι Παρνασσου. Με το χιόνι 60 ποντους ηταν αδύνατο ακόμα και με τα πόδια να παμε. Για καλη μας τύχη, συναντήσαμε την Άννα (ιδιοκτήτρια του ξενώνα). Για επισης καλη μας τύχη ειχε μεινει ενα δωμάτιο ελεύθερο λόγω ακυρωσης της τελευταιας στιγμης. Λοιπόν, για τον ξενώνα είχαμε άποψη γιατι τον είχαμε προτείνει σε φίλους που ειχαν μεινει στο παρελθόν. Πανέμορφος, με εξαιρετικά δωματια, πρωινό και ολες τις απαραίτητες ανεσεις. Αυτούς που δεν γνωρίζαμε ηταν οι ιδιοκτήτες και συγκεκριμένα η Άννα. Δεν έχω λόγια πραγματικά. Απίστευτα εξυπηρετική και φιλική όχι μόνο σε οτι αφορά τον ξενώνα της αλλα και για να μας βοηθησει να φτάσουμε στο σπίτι μας με δικό της όχημα, να ξεχιονισουμε κλπ. Μείναμε το βραδυ στον ξενώνα και φεύγουμε με τις καλύτερες εντυπώσεις τοσο για το ίδιο το κατάλυμα όσο και για τους ανθρώπους του. Συγχαρητηρια και ευχαριστούμε πολυ !

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Vasilis D