Το δωμάτιο ήταν πανέμορφο με αρκετές προμήθειες για πρωινό και υπέροχη θέα. Το δωμάτιο που μείναμε ήταν πολύ όμορφα διακοσμημένο, πολύ ζεστό και καθαρό και υπήρχαν αρκετά ξύλα για το τζάκι τα οποία όταν τελείωναν μας έφερναν κι άλλα. Θα ξαναπάω!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _L7804IP
Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2020

Φοβερά δωμάτια !Καθαρά και η κοπέλα που μας υποδέχτηκε πολύ ευγενική και εξυπηρετική !
Τα δωμάτια πλήρως εξοπλισμένα και η τοποθεσία είναι καταπληκτική! Έχεις θέα όλη την Αράχωβα❤️ Θα ξαναπάμε σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, sofiak296
Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2020

Πρόκειται για μια εξαιρετική επιλογή, οι άνθρωποι που σε εξυπηρετούν είναι πάντα εκεί, ευγενικοί και εξυπηρετικότατοι. Έχω πάει και θα πάω ξανά. Πήγα και με την οικογένεια και τα παιδιά ενθουσιάστηκαν. Θέα φοβερή.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 959antonisk
Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2020

Ηταν ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο από την αρχή έως το τέλος.
Η κυρία που μας υποδέχτηκε στο κατάλυμα ήταν εξυπηρετικότατη και ευγενική , τα δωμάτια είναι ψηλά στον λόφο, μέσα στο πράσινο με πανέμορφη θέα που δε χορταίνεις να χαζεύεις από το μπαλκόνι και παρέχουν τα πάντα γιατί είναι πολύ άνετα με μεγάλο σαλόνι κουζινα και ξεχωριστό υ/δ , τζάκι και τηλεόραση με νετφλιξ. Είναι καθαρά περιποιημένα και εξοπλισμένα πλήρως . Θα το συνιστούσαμε ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, pygolambida