Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline61 $
eDreams58 $
FindHotel
Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ζεστό, πολύ φιλικό, μας υποδέχτηκε η κυρία Γεωργία μια γλυκύτατη οικοδέσποινα πολύ φιλόξενη, το έχουν φτιάξει με πολύ αγάπη, πολύ προσεγμένο στην κάθε λεπτομέρεια. Το κρεβάτι ήταν πολύ άνετο, το δωμάτιο πεντακαθαρο, μας έφερε το πρωινό μας στο δωμάτιο σε ένα ψαθινο κουτί ακριβώς την ώρα που της είχαμε πει. Φύγαμε πολύ ικανοποιημενοι.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, rania_v91
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2018

Πολύ ομορφα δωματια, πεντακαθαρα, ζεστα (πανω στα καλοριφερ στεγνωνουν τα βρεγμενα ρουχα απο το χιονοδρομικο) και η κα Γεωργια πολύ φιλοξενη. Το πρωινο χειροποιητο σε pic nic basket. Το μονο μειον του είναι το parking, είναι αρκετο για (μονο) 2-3 αυτοκίνητα. Βεβαια είναι ακριβως κατω από τον κεντρικο δρομο που λειτουργει βοηθητικα σε αυτό το κομματι! Θα ξαναπαμε σιγουρα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, belebi
Η κριτική έγινε: 12 Απριλίου 2018

Υπεροχο δωματιο καταπληκτικο πρωινο σερβιρισμενο στο δωματιο.Η ιδιοκτητρια πολυ ευγενικη. Πολυ καλη τοποθεσια. Το στρωμα στο κρεβατι πολυ καλο.Το μονο αρνητικο οτι δεν ειχε καλο wifi. Το προτινουμε ανεπιφυλακτα σιγουρα θα ξαναπαμε

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, chrisanthi m
Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο.. Πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί ιδιοκτητες!!! Το πρωινό σου το σερβίρουν στο δωμάτιο, είναι απλό αλλά απολαυστικό!! Το δωμάτιο το καθαρίζουν κάθε μέρα.. Έχει πάρκινγκ για το αυτοκίνητο.. είναι στο κέντρο της Αράχοβας.. το συνιστώ για ένα 3ήμερο!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, pantelos_a