Tripadvisor
Αράχωβα
Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2020

Υπέροχο σε όλα από την τοποθεσία την καθαριότητα το προσωπικό τα δωμάτια όλα άψογα. Η τοποθεσία είναι από τις πιο όμορφες σε όλη την γύρω περιοχή και όλοι είναι εξυπηρετικοί και ευγενεστατοι Το προτιμάμε πάντα και θα συνεχίσουμε να είμαστε πελάτες. Σας ευχαριστούμε για όλα!

Ευχαριστούμε, nektsriosm
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020

Η διαμονή μας ήταν μοναδική, τόσο το προσωπικό όσο και οι εγκαταστάσεις απίστευτες, ο σεφ πραγματικά πολύ καλός σε ότι και να φάγαμε από τις καλύτερες γεύσεις που έχουμε δοκιμάσει!!!
Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Antpetros
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για πολλοστή φορά επιλέξαμε να μείνουμε στο συγκεκριμένο κατάλυμα. Το δωμάτιο ήταν ακόμα καλύτερο απ ότι στις φωτογραφίες, πολύ ζεστό, άνετο μπάνιο με ωραίο design, φανταστικό κρεβάτι με πολύ ωραίο στρώμα, απαλό πάπλωμα και φανταστική θεα στο βουνο. Υπήρχαν πολλές παροχές όπως cosmos tv, μεγάλη τηλεόραση, σαλόνι και μηχανή nespresso. Είχαμε πρωινό στο δωμάτιο την ώρα που είχαμε επιλέξει. Επίσης δοκιμάσαμε πολλά πιάτα του σεφ τα οποία έρχονταν και αυτά στο δωμάτιο. Το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο να μας εξυπηρέτησει στο οτιδήποτε. Θα ξανά πάω πολύ σύντομα!!

Ευχαριστούμε, Georgiaspyr
Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2019

Εχουμε διαμεινει σε αρκετα σαλε και ξενοδοχεία ανα την Ελλαδα και το εξωτερικο, το συγκεκριμενο καταλυμα ειναι κατι το αριστο και εξαιρετικο απο καθε αποψη. Τολμω να πω οτι ως προς την γενικη τοποθεσια και το δωματιο που ειχαμε κλεισει η πραγματικοτητα ηταν πολυ καλυτερη των φωτογραφιων. Το προσωπικο ΑΡΙΣΤΟ. Καθε ενας τους ξεχωριστα σε κανουν να αισθανεσαι απιστευτα ανετα και οικεία. Ως παραδειγμα αναφερω οτι ετυχε να ειμαστε στην περιοχη ημερες με τρομερη κακοκαιρια και χιονι, και το καταλυμα διαθετει δικο του εκχιονιστικο το οποιο διαρκως καθαριζε τον δρομο προς το κεντρικο επαρχιακο δικτυο. Επισης διέθετε άτομο για να βοηθήσει οποιον ηθελε με την τοποθετηση των αλυσιδων. Απο επιλογη μας το βραδυ μειναμε στο σαλε για να απολαυσουμε το δωματιο και ετσι δοκιμασαμε την κουζινα. Ο σεφ σεβαστηκε την ιδιοτροπια μου, ως προς τον βαθμο ψησιματος των προιοντων και πραγματικα ειχαμε ενα φανταστικο γευμα, που θα περιμενες μονο σε καποιο πολυ ιδιαιτερο εστιατόριο. Τεραστια εντυπωση που εκανε οτι το πρωι της αναχωρησης μας, πηγα προς το αυτοκινητο μου το οποιο ημουν βεβαιος οτι θα πρεπει να ξεθαψω απο το χιονι και το βρηκα χωρις να εχει πανω ουτε νηφαδα αφου το προσωπικο του ξενοδοχειου ειχε μεριμνησει για αυτο. Αρκετες τετοιες κινησεις φιλοξενιας και εμφυτης ευγενιας τοσο της διοικησης οσο και του προσωπικου κανουν το συγκεκριμενο καταλυμα για εμενα μοναδικο. Προφανως και θα το επισκεφτώ ξανα και σιγουρα αποτελει μια εξαιρετικη επιλογη και για θερινους μηνες για οποιον αναζητα ηρεμια και χαλαρωση.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, NikosMo
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2019

Καταπληκτικες φωτογραφίες από ένα δωμάτιο που πληρώσαμε αλλά δεν είδαμε ποτέ! Αφού περάσαμε από έναν χωματόδρομο για να φτάσουμε, που πάλι καλά που είχαμε "ψηλό" αυτοκίνητο, φτάσαμε σε ένα σχετικά απομονωμένο μέρος όπου υπάρχουν τα πετρόχτιστα chalet. Ο ευγενεστατος νεαρός μας οδήγησε σε ένα δωμάτιο που καμία σχέση δεν είχε με αυτό που είχα κλείσει! Λόγω τεχνικών προβλημάτων,όπως είπε, δεν ήταν δυνατόν να μείνουμε σε αυτο. Αν και είχα τηλεφωνήσει για επιβεβαίωση της κράτησης, δεν μου ανεφεραν για αυτό το"προβλήμα". Κατά τα άλλα, καλό το δωμάτιο,καλό το πρωινό.. τίποτα το ιδιαίτερο..δεν ανταποκρίνεται στην τιμή του.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, N5781TR_
Ο/η dionisisp564, Διευθυντής του ViP Chalet 4 Εποχές, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητοί μας επισκέπτες,

Ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να καταχωρήσετε αυτό το σχόλιο για το κατάλυμά μας.
Όπως σας εξηγήσαμε και κατά την άφιξή σας υπήρξε ένα τεχνικό πρόβλημα της τελευταίας στιγμής με το δωμάτιο που είχατε επιλέξει. Γι’ αυτόν τον λόγο σας κάναμε δωρεάν αναβάθμιση σε ανώτερη κατηγορία δωματίου και προσπαθήσαμε ώστε να έχετε μια ευχάριστη εμπειρία διαμονής. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.

Με εκτίμηση
Ευάγγελος Πλάσμας