“"Δύο μέρες συνεχόμενες στην ταβέρνα του Χρηστου"”
Κριτική για: Ταβέρνα ο Χρήστος

Ταβέρνα ο Χρήστος
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με το αγορι μου στην ταβέρνα του κυρίου Χρήστου βαση κριτικών που ειχαμε διαβάσει. Τελικά τα πάντα εκει μέσα ηταν πολύ καλύτερα των προσδοκιών μας. Φαγαμε το Σάββατο, μας άρεσε τόσο που ξαναπηγαμε κ την Κυριακή!Το περιβάλλον ζεστό κ ευχάριστο. Το προσωπικό ευγενικό κ εξυπηρετικό.Ο κύριος Χρήστος ηρθε στο τραπέζι μας, μας κερασε άφθονο οινομελο παραγωγής του κ μας έκανε να νιώσουμε σαν στο σπιτι μας!Το φαγητο υπέροχο. Κρέατα ζουμερά κ ολοφρεσκα. Οι τιμές ικανοποιητικές.Μάλιστα το θεωρησαμε κ φθηνό για την ποιότητά του. Η μερίδα μπιφτέκι περιείχε το μεγαλύτερο κ νοστιμοτερο μπιφτέκι που εχουμε φάει ποτε.Με κοστος μερίδας 9,5€. Μερίδα ομως που σε χορταινει κ με το παραπάνω. Το κοκορέτσι πεντανοστιμο!Το ίδιο κ το κοντοσουβλι!Οταν ξαναπάμε Αράχωβα, εννοείται οτι θα φάμε μονο εκεί, δεν χρειάζονται πειράματα στις μέρες μας!Μπράβο για την ποιότητα κ το σεβασμό!

5  Ευχαριστούμε, efiefi20

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολυ ωραίο εστιατόριο , έχοντας θέα όλο το λιβάδι . Το φαγητό καταπληκτικό και ο κ.Χρηστος παντα παρών να μας κεράσει το μοναδικό του οινομελο!
Αν επισκεφτείτε την αραχωβα και ψάχνετε μέρος για φαγητό θα πρεπει να το επισκεφτείτε !!

2  Ευχαριστούμε, D7778SZmichaelb
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ειναι της ώρας στα κάρβουνα ! Να πείτε να μην βάλουν πολυ αλάτι ! Ειναι πολυ καλοί άνθρωποι και πολυ ζωόφιλοι ! Έχουν υπό την προστασία τους πολλά αδέσποτακια μικρά ! Οποιος θέλει μπορει να περάσει να παρει ένα υπέροχο σκυλάκι !

1  Ευχαριστούμε, boy12
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ευγένεια, πολύ καλό φαγητό, γρήγορο σερβις. Νορμάλ τιμές. Θα ξαναπήγαινα σίγουρα!

2  Ευχαριστούμε, Tonia T
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ όμορφος παραδοσιακός χώρος... ευγενέστατο προσωπικό εκπληκτικές γεύσεις ...αξιζει να το επισκεφθεί κάποιος...ειναι πεντακάθαρο και οι γεύσεις είναι ξεχωριστές και για τελείωμα γευστικό οινομελο και γλυκό

2  Ευχαριστούμε, Expedition516063

Ταβέρνα ο Χρήστος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας

Ταβέρνα ο Χρήστος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.