Αίγλη Αράχωβα
Ξενώνας Ειρεσιώνη(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Arahova Inn(Αράχωβα)
  • Εστιατόριο
Χάνι Ζεμενού(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν WiFi
Ξενοδοχείο Λυκώρεια(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Orbitz.com
  • Δωρεάν στάθμευση
Tagli Resort & Spa(Αράχωβα)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ariadne Guesthouse(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Domotel Anemolia(Αράχωβα)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ελλήνων Θέα(Αράχωβα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο ζεστό και μεγάλο δωμάτιο με τζάκι, το προσωπικό ήτανε πολύ εξυπηρετικό φιλόξενο. Όλη οι χώροι του ξενοδοχείου είναι προσεγμένοι με λεπτομέρεια, εξαιρετικο πρωινό και πολύ ωραίο εστιατόριο!!!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, leonidasgr2018
Ο/η JohnBormio, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Αίγλη Αράχωβα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Φεβρουαρίου 2018

Με μεγάλη μας χαρά διαβάζουμε την κριτική σας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα για την εμπειρία που είχατε κοντά μας. Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την κριτική σας και για τα καλά σας λόγια. Σας περιμένουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε με την οικογένεια μου τις ημέρες των εορτών...το ξενοδοχείο παρέχει ανέσεις υψηλής ποιότητας και είναι πεντακάθαρο. ..απτή πρώτη στιγμή σε κάνουν να νιώσεις σπίτι. ..αξίζει να σημειωθεί πως επιβάλει να επισκεφτείτε τον χώρο χαλάρωσης-μασαζ...Μιλήστε με τον Λούκα, ο οποίος από ότι είδα προσθέτει την δικιά του πινελιά σε κάθε επισκέπτη..κάνει μασάζ σε μωρά απο 2 ετών (τα 2 μου μωρα 3 και 6 εκαναν κανονικα)και μπορεί παράλληλα να σας λύσει διάφορα προβλήματα με το σώμα σας...εξαιρετική εμπειρία

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Givn S
Ο/η JohnBormio, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Αίγλη Αράχωβα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για καλά σας λόγια και για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Οι χώροι μας είναι φτιαγμένοι με πολύ μεράκι και η φιλοσοφία μας ήταν να γίνουν με γνώμονα να αισθανθείτε σαν το σπιτι σας. Γί αυτό η επίπλωση σχεδόν παντού, είναι απο την εταιρεία Κούρτης, με οικιακά έπιπλα και όχι κλασικά ξενοδοχειακά. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που αισθανθήκατε σαν στο σπιτι σας. Οι άνθρωποι μας κάνουν το καλύτερο δυνατό για να έχετε μια ευχάριστη διαμονή και να σας μείνει αξέχαστη η εμπειρία κοντά μας. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άλλο ένα απίστευτο ΣΚ στο πιο τέλειο ξενοδοχείο στην αραχωβα!ειναι η τρίτη φορά που το επισκεπτόμαστε 4 φίλες και πραγματικα είναι value for money!!!!
Ξεκινώντας από την υποδοχή,με τους πιο ευγενικούς και χαμογελαστούς υπεύθυνους,το Βαγγέλη και την κυρία Κούτρα! Τα δωμάτια άψογα,ζεστά και άνετα!το ίδιο άψογο και προσεγμένο και το πρωινο!!και το καλύτερο για το τέλος:Σπα και Μασάζ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!Λουκα,φανταστικέ μου μασέρ,go on!!!
Ευχαριστούμε και θα τα ξαναπούμε σύντομα!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, EVAGELIA294
Ο/η JohnBormio, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Αίγλη Αράχωβα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και τον ενθουσιασμό σας προς το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν έχουμε επαναλαμβανόμενους φιλοξενούμενους ή απο σύσταση φίλων. Είμαστε στην διάθεσή σας!

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ανόητη διαμονή ,
Πιστέψαμε πως λειτουργεί χώρος σπα και πισίνας . Έτσι δικαιολογήσαμε το αδικαιολόγητο -τελικά - κόστος διανυκτέρευσης και επιλέξαμε αυτο το ξενοδοχείο .Το 26 βαθμοί που ορίζει το υγειονομικό δεν υπαρχει ! εκτός αν εννοούν το 22-25 που ισχύει για τις πισίνες κολύμβησης ενηλίκων . Επίσης εδώ δεν μιλάμε για πισίνα κολύμβησης μιας και ούτως η άλλως δεν πλήρει ούτε το 1/3 των προϋποθέσεων (βλ. Διαδρόμους ,αποστάσεις ασφαλείας , ορισμούς περί υπερχείλισης , ναυαγοσώστης και πολλών άλλων !)
Μιλάμε λοιπόν για μια μικρή πισίνα σε χώρο ευεξίας και σπα όπου φυσικά μπορει η θερμοκρασία να φτάσει σε επιθυμητά επίπεδα ώστε να εξυπηρετεί το σκοπό της . Μην ξεχνάμε δε , οτι και κολυμβητικές δεξαμενές απο νόμου μπορούν να φτάσουν και τους 33 βαθμούς αρκεί να πραγματοποιείται ο κατάλληλος Καθαρισμος (πραγμα κοστοβόρο) , Σε καμία περίπτωση το παραμελημένο αυτο ξενοδοχείο
δεν ανταποκρίνεται στις προσδοκίες ούτε 2 αστέρων . Εμφανής εγκατάλειψη απο τη ρεσεψιόν μέχρι τα σκοτεινά δωμάτια . Έπιπλα χαλασμένα/φθαρμένα , γυψοσανίδες φθαρμένες , σετ μπάνιου λειψό , η υπηρεσία καθαρισμού δεν ηρθε ποτε (2 βραδια μείναμε) , η λάμπα στο φωτιστικό δαπέδου καμένη -το φως στο δωμάτιο ανεπαρκές γενικότερα, το πρωινό έχει ενα ηχοσύστημα 80's-αντίλαλος , επιπλέον ξύλα 5€ , γενικά μια εικόνα που ανόητα ζητά κάτι απο τα παλιά... Ο φορος διαμονης 4€ μιας και μιλάμε για 5αστερο :)) !
σχέση ποιότητας -τιμής εμφανώς σε πολύ αρνητικό ισοζύγιο.
Κρίμα σε αυτές τις εποχές...

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
4  Ευχαριστούμε, Stelios P
Ο/η JohnBormio, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Αίγλη Αράχωβα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Ιανουαρίου 2018

Αυτό το κόκκινο, παλιοαυτοκίνητο, με σήμα το αλογάκι, που δεν χωράει παρά μόνο ένα ακόμα άτομο, που βρίσκει στην παραμικρή λακκούβα, δεν χωράει ούτε τα ψώνια απο το σούπερ μαρκετ, καίει τα άντερα του, για ανταλλακτικά περιμένεις κανένα μηνα μέχρι να έρθουν, έχει και ένα σκασμό λεφτά...
όσοι διαβάζετε την κριτική μου σας προτείνω να μην το αγοράσει κανένας!!!! Υπάρχουν και άλλα κόκκινα αυτοκίνητα πολύ καλύτερα...!!!!

Εμπιστευτείτε με... είμαι Φιλος σας, και γράφω μια ανώνυμη κριτική!!!

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ώντας 5αστερο ξενοδοχείο σίγουρα δεν δικαιολογείται τέτοια μετριότητα. το προσωπικό ευγενικό το πρωινό με το ζόρι ικανοποιητικό. εγκαταστάσεις μη προσεγμένες και Αφημένες στο χρόνο. το δωμάτιο παρόλο το διόλου ευκαταφρόνητο ποσό, σκοτεινό, χωρίς θεα, με καμία άνεση π αρμόζει σε ένα 5αστερο ξενοδοχείο. τα έπιπλα φθαρμένα και το κρεβάτι σκληρό. Μια απογοήτευση από την πρώτη στιγμή

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
4  Ευχαριστούμε, Giannis G
Ο/η JohnBormio, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Αίγλη Αράχωβα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση, και τα καλά σας λόγια για το προσωπικό μας. Το σχόλιο σας δεν θεωρούμε ότι ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, παρόλαυτα δεχόμαστε κάθε καλοπροαίρετη κριτική την οποία θα την προτιμούσαμε να γίνεται επώνυμα ώστε να μας βοηθά να γινόμαστε καλύτεροι. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε κάποια άλλη φορά.