“μπραβο σας!!!”

Kalammmakia
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2022

Καταπληκτικό μαγαζι έξω από την πόλη προς άνω μέρα.μείναμε μυκονο τρεις μέρες κ πήγαμε 2 φορες.πολυ καλές τιμές για Έλληνες κ άριστη ποιότητα. Να φάτε κεμπάπ οπωσδήποτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, zaxariasd2022

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ψάχνοντας για φαγητό μετά το μπάνιο μας, βρήκαμε εύκολα στο κεντρικό της Άνω Μερά τα Καλαμάκια. Ένας όμορφος, πεντακάθαρος χώρος, με πολύ φιλόξενο προσωπικό, πρόθυμο να μας σερβίρει.Το φαγητό πολύ ποιοτικό και πεντανόστιμο, σε τιμές πολύ χαμηλές για Μύκονο. Επίσης, μας ενημέρωσαν ότι έχουν και ντελίβερι σε όλο το νησί, αν θελήσουμε να πάρουμε στο ξενοδοχείο μας. Απλά ένα από τα καλύτερα μαγαζιά της Μυκόνου!

2  Ευχαριστούμε, L S
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεπτόμαστε και τρώμε οικογενειακώς στα Kalammmakia εδώ και 10 χρόνια κάθε χρόνο, όποτε επισκεπτόμαστε το νησί. Πάντα λέγαμε ότι μας εκπλήσσει η ποιότητα του φαγητού του, γι αυτό και δεν το αλλάζουμε. Φέτος όμως ειναι το καλύτερο μαγαζί του νησιού στο είδος του με διαφορα!!!!!!! Το κεμπάπ του απλά τέλειο, οι τηγανητές πατάτες του σπιτικές, οι γύροι του πεντανόστιμοι, ενώ δεν έχω λόγια για την σκεπαστή και τα μπέργκερ του!!! Και το πιο βασικό, σέβονται τον πελάτη τόσο με την εξυπηρέτηση, όσο και με τις τιμές τους!!!!

1  Ευχαριστούμε, 87gk
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2022

Όλα φρέσκα , μας έβαλε ο ιδιοκτήτης μέσα στην κουζίνα …… όλα πεντακάθαρα σε φάση τρελής δουλειάς.ο γύρις κοτόπουλο καταπληκτικός ,να πατε

1  Ευχαριστούμε, _U6013KN
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2022

Εξαιρετική πρόταση για σουβλάκι στη Μύκονο.
Καθαρό κατάστημα, νόστιμα πιάτα και κυρίως αυτό το κεμπάπ δεν το βρίσκεις άλλου.
Το συστεινω ανεπιφύλακτα σε όλους να περάσουν μια βόλτα.❣️

1  Ευχαριστούμε, 111xrusak

Kalammmakia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος
Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Πλατύς Γιαλός, Μύκονος
Μύκονος, Κυκλάδες

Kalammmakia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!