“Σοβαρή αντιμετώπιση.”

GoDive Mykonos Καταδυτικό Κέντρο
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Το καταδυτικό κέντρο GoDive Mykonos είναι ένα φιλικό PADI Dive Resort στο νησί της Μυκόνου. Επισκεφθείτε μας για αυτόνομη κατάδυση, ελεύθερη κατάδυση και θαλάσσιες εκδρομές με το φουσκωτό σκάφοςμας, στα κρυστάλλινα νερά και στα μοναδικά φυσικού κάλλους καταδυτικά σημεία του νησιού μας, ανακαλύπτοντας των υποβρύχιο κόσμο με ασφάλεια και ποιότητα, υψηλού επίπεδου. Καθημερινά επισκεπτόμαστε το ναυάγιο ¨ΑΝΝΑ ΙΙ¨ όπου και βρίσκεται 1 λεπτό από την βάση μας , τους μαγευτικούς υφάλους της Καλαφακιόνας στο Kαλό Λιβάδι, τις σπηλιές στο Τραγονήσι και αλλά καταδυτικά σημεία γύρω από το νησί της Μυκόνου. Προσφέρουμε ένα ευρύ φάσμα καταδυτικών προγραμμάτων της PADI, ξεκινώντας από το Discover Scuba Diving (για αρχαρίους) έως στο επίπεδο Dive Master (για έμπειρους δύτες).
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2016

Το βασικό είναι ότι αισθάνεται κανείς ασφάλεια μαζί τους.
Η διασκέδαση είναι δεδομένη.
Το γεγονός ότι είναι και ευγενικοί στα επιπλέον!

2  Ευχαριστούμε, lenami55
Ο/η Demiropoulos K, Owner του GoDive Mykonos Καταδυτικό Κέντρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Οκτωβρίου 2016

Ευχαριστουμε για το θετικο σχολιο σας,
Σας ευχομαστε ασφαλεις και διασκεδαστικες βουτιες στο μελλον,

Με εκτιμηση,

Κωστας και Αντωνης
PADI Καταδυτικο κεντρο GoDive Mykonos στην παραλια της Λιας

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2016

Αν τα πιό όμορφα και εκπληκτικά πράγματα της ζωής τα ανακαλύπτεις καθώς μεγαλώνεις ένα απο αυτά ήταν η φανταστική εμπειρία που έζησα στην καταδυτική σχολή GODIVE Mykonos με τον Αντώνη τον Κώστα και την ομάδα τους !!!
Μοναδικά συναισθήματα όπως η απώλεια της βαρύτητας και η ελευθερία των κινήσεων προς κάθε κατεύθυνση είναι καταπληκτικά, όπως και οι εικόνες που βλέπεις και οι ήχοι που ακούς μέσα στο νερό είναι κάτι το εξαιρετικό !!!
Ένιωσα σα να είμαι στο φυσικό μου περιβάλλον καθ' όλη τη διάρκεια των καταδύσεων που έκανα !!! Και θέλω να συνεχίσω να ζω αυτή την εμπειρία όποτε μπορώ μαζί τους !!!
Ο Αντώνης και ο Κώστας που έχουν τη σχολή είναι οι άνθρωποι που οργάνωσαν τα πάντα για κάθε κατάδυση που έκανα με απόλυτο επαγγελματισμό, ασφάλεια και μεράκι αφού αγαπούν τόσο πολύ αυτό που κάνουν και το προσφέρουν στους επισκέπτες τους με όλη τους την ψυχή.
Μαζί με την όμάδα τους, τον Darko τον Αντρέα το Γιώργο και τον Keran όλοι τους ήταν πολύ φιλικοί και μέ έκαναν να νοιώσω μια απο τις ωραιότερες εμπειρίες της ζωής μου και τους ευχαριστώ απο καρδιάς !!!
Δεν θα ξεχάσω ποτέ αυτή την εμπειρία που πρέπει να ζήσει ο κάθε άνθρωπος σε αυτή τη ζωή !!!

3  Ευχαριστούμε, markotri1969
Ο/η Demiropoulos K, Ιδιοκτήτης του GoDive Mykonos Καταδυτικό Κέντρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαΐου 2016
Μετάφραση Google

Thanks a lot for your valuable comment upon our diving center and our services.
We will try to remain like that and even better. Because both of us believe that our main target is to cater the wishes of our clients and become even friends for the day.
Always under great standards of safety and professionalism,

Warm Regards,

Kostas and Antonis
GoDive Mykonos PADI scuba diiving center at Lia beach

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε τελεια σε όλη την επίσκεψη μας στο καταδυτικό κέντρο,η όλη διαδικασία της κατάδυσης ήταν καταπληκτική.
Τα παιδιά ο Κώστας και ο Αντώνης ήταν πολύ σχολαστικοί και επίμονοι όσον αφορά τους κανονισμούς και τις οδηγίες για την σωστή και ασφαλή κατάδυση μας. Παιδιά σας ευχαριστούμε, θα σας ξανά επισκεφτούμε σύντομα. Καλές δουλειες και καλές βουτιές.

4  Ευχαριστούμε, gmout1974
Ο/η Demiropoulos K, Owner του GoDive Mykonos Καταδυτικό Κέντρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Οκτωβρίου 2015

Σας ευχαριστουμε για τον χρονο σας και το πολυ ομορφο σχολιο σας,
Ελπιζουμε να σας ξαναδουμε συντομα στο ομορφα νησι μας και να δοκιμασουμε ξανα να καταδυθουμε στον μαγευτικο βυθο με ασφαλεια και επαγγελματικοτητα,

Καλη συνεχεια σε ολους σας,

Με εκτιμηση,

Κωστας και Αντωνης
Καταδυτικο κεντρο GoDive Mykonos, Μυκονος, Παραλια της Λιας

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν απο τις καλύτερες καταδύσεις στην Ελλάδα... Τα παιδια στο καταδυτικό κεντρο ειναι πολυ εξυπηρετικά και πολυ επαγγελματίες. Σας ευχαριστώ για την ωραια μέρα. Το Anna II wreck ειναι τέλειο.

2  Ευχαριστούμε, Eleftherios D
Ο/η Demiropoulos K, Owner του GoDive Mykonos Καταδυτικό Κέντρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Δεκεμβρίου 2015
Μετάφραση Google

Dear Sir,

Thanks a lot for your comment.
Anna II ship wreck is really a very good dive, working as artificial reef/wreck and combine the excellent visibility is a must in Mykonos. Also next to the wreck is a very nice reef with full of life and accessible to all levels of divers.

I hope we will see you again and dive together,

Thanks,

Kostas and Antonis
GoDive Mykonos PADI scuba diving center

Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Περασαμε τελεια ειμασταν μια παρεα 3 ατομα και ηταν απο τις καλυτερες μας εμπειριες . Αξιζει καποιος να το δοκιμασει . Ευχαριστουμε

2  Ευχαριστούμε, Μαρια Σ
Ο/η Demiropoulos K, Owner του GoDive Mykonos Καταδυτικό Κέντρο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 31 Οκτωβρίου 2014

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο σας να σχολιάσετε την υποθαλάσσια εμπειρία σας για το καταδυτικό μας κέντρο στην Μύκονο.
Ελπίζουμε να ήταν το έναυσμα για κάτι περισσότερο, στην καταδυτική σας ιστορία.

Καλή συνέχεια και ελπίζω να σας ξαναδούμε σύντομα,

Κώστας - Αντώνης

GoDive Mykonos Καταδυτικό Κέντρο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος, Κυκλάδες
Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

GoDive Mykonos Καταδυτικό Κέντρο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!