“Φοβερή θέα τοπ μαγαζί”

Μπαλής Εστιατόριο-Καφέ
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν θέλω να φύγω απο το συγκεκριμένο μαγαζί όποτε έρχομαι και λόγω της θέας που σου προσφέρει και λόγω του εξαιρετικού φαγητού που προσφέρει.Είχαμε ξαναέρθει το 2009 και από τότε μας έμεινε στη καρδιά μας.Απολαμβάνεις το φαγητό σου ή τον καφέ σου από το υπέροχο μπαλκόνι με αυτή την φοβερή θέα που έχει και ανοίγει το μάτι σου βλέποντας τη θάλασσα από τόσο ψηλά.Σας το συνηστούμε χωρίς δεύτερη σκέψη όταν έρθετε κέρκυρα.

1  Ευχαριστούμε, vagelisfrag

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2017

Το πιό τέλειο μέρος, στο πιό γραφικό χωριό. Απίστευτη θέα και γνήσια φιλοξενία, με παραδοσιακά φαγητά, ότι καλύτερο για τον κουρασμένο ουρανίσκο μας, κουρασμένοι από τα "δήθεν" ψευτοιταλικά τουριστικά εστιατόρια.

1  Ευχαριστούμε, Costas A
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2016

SUPER φαγητο + SUPER θεα + SUPER διαδρομη + SUPER τοποθεσια.
Πολυ καλο φαγητο σε συνδιασμο με την υπεροχη θεα και τον περιπατο στα ωραια σοκακια του Χλωμου θα σας μεινει αξεχαστη εμπειρια1

Ευχαριστούμε, MarkoPoloGR
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι στο καλυτερι μερος του χωριου.εχει εκπληκτικη θεα!σερβιρει τα παντα,ειναι αρκετα φιλικο το περιβαλλον

Ευχαριστούμε, nantinaki
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Σε ενα ομορφο χωριο υπαρχει αυτη η ταβέρνα η θεα ειναι εκπληκτική αλλα το φαγητο μέτριο αυτο κατα την γνωμη μου δύσκολη η πρόσβαση

Ευχαριστούμε, giorgos d

Μπαλής Εστιατόριο-Καφέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά
Μοραΐτικα, Κέρκυρα

Μοραΐτικα, Κέρκυρα
Άγιος Γεώργιος, Κέρκυρα

Μπαλής Εστιατόριο-Καφέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!