“Εξαιρετική κουζίνα με πολύ ευγενικό προσωπικό!”
Κριτική για: Το Πειρατικό

Το Πειρατικό
Περιγραφή: Σε ένα πολύ όμορφο περιβάλλον με θέα τον Κορινθιακό κόλπο και τα τραπέζια μας να βρίσκονται πάνω στη θάλασσα, μπορείτε να δοκιμάσετε απίστευτους μεζέδες για τσίπουρο και ούζο καθώς και πανέμορφα πιάτα για κυρίως γεύμα. Είμαστε ανοιχτά από το πρωί και στη περιοχή της Ακράτας κάνουμε και διανομή. Ιδανικό για παρέες, οικογένειες, επαγγελματικά γεύματα, βαπτίσεις.
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μαγαζί σε μια όμορφη τοποθεσία στην παραλία της Ακράτας. Προσεγμένο μενού, αξιόλογη κουζίνα, πολύ ευγενικό προσωπικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Πας πρώτη φορά και σίγουρα σε πείθει και για δεύτερη φορά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Stelios P

Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο.Απο τοτε που αλλαξε ιδιοκτητη ολα ειναι καλυτερα.Το φαγητο,το σερβις,η καθαριοτητα.Μπραβο ενα αξιολογο μαγαζι σε σχεση με παρομοια της περιοχης

Ευχαριστούμε, Am10848
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θησαυρός και χωρίς να.. κουρσεύσεις! Πλούσιες μερίδες, φρέσκα προϊόντα, ποικιλίες κρεατικών και ψαριών γεματες, μελιτζανες γλυκήτατες, ορεκτικά νόστιμα. Καλό χύμα κρασί. Έχει και ξαπλωστρες για καφέ και μπάνιο από το πρωΐ. Μεσημεριανό με μαγειρευτά εποχής, νόστιμα και φρέσκο ψαράκι για τηγάνι! Πολύ καλό και σε τιμές. Αξίζει την λειτουργία του, με ασφάλεια.

2  Ευχαριστούμε, _Z6732WR
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2019

Ωραίο φαγητό , τίμιες μερίδες, σωστός λογαριασμός. Ευγένεια, και ταχύτητα εξυπηρέτησης. Και ενδιαφέρον για τον πελάτη . Kαι Wi fi . Εκπληξη !!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, GiorgosH68
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Συνέχεια στην ακρατα και οι συνεργάτες μου με πήγαν γειά βραδινό στο εν λόγω μαγαζί ωραίο μαγαζί δίπλα στην θάλασσα με καλό ντεκόρ ένα μαγαζί κάτι σε μεζεδοπωλείο τσίπουραδικο η κουζίνα του και τα φαγητά δεν μου άρεσαν το σέρβις αργό και η τιμές ακριβές γιαυτό που προσφέρει λυπάμαι δεν το σηνιστο

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, _D6870HD

Το Πειρατικό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ακράτα, Περιοχή Αχαΐας
Ακράτα, Περιοχή Αχαΐας

Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας
Αιγείρα, Περιοχή Αχαΐας

Το Πειρατικό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!