Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2013

Το διαμέρισμα στο οποίο μείναμε είχε καταπληκτική θέα και ωραίο ηλιοβασίλεμα. Ηταν πεντακάθαρο με ολόλευκα μυρωδάτα σεντόνια και πετσέτες. Το σέρβις ήταν πολύ εξυπηρετικό και ανταποκρινόταν πιστεύω όχι μόνο στις δικές μας απαιτήσεις αλλά και στους πιο περίεργους ενοίκους. Το μεσημεριανό μας πάρα πολύ απλό και μαμαδίστικο δίπλα στο κύμα. Πισίνα πεντακάθαρη και επιτέλους χωρίς χλώριο , αλλά με πιο εξελιγμένη μορφή απολύμανσης όπως ενεργό οξυγόνο!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πιστεύω οτι όλα τα δωμάτια πληρούν όλες τις προϋποθέσεις για ξεκούραστες διακοπές
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
1  Ευχαριστούμε, _2013O8228SB
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο εξαιρετικά φιλικό για οικογένειες, σε ωραία τοποθεσία, καθαρό και με προσιτές τιμές. Το προσωπικό ευγενέστατο και με κατανόηση στις ανάγκες του επισκέπτη. Ιδανικός προορισμός από Αθήνα αφού μέσα σε 1:30" ώρα βρίσκεσαι στον προορισμό σου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
1  Ευχαριστούμε, Dimos D
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2013

Το διαμέρισμα ήταν πολύ καλό.Ο ιδιοκτήτης πολύ φιλόξενος και υπεύθυνος έτοιμος να μας εξυπηρετήσει και να μας βοηθήσει.Το δωμάτιο ήταν καθαρό,άνετο και διακοσμημένο με εξαίρετο γούστο.Απολαύσαμε πραγματικά τη διαμονή μας και η θέα που είχαμε από το μπαλκόνι μας ήταν εξαιρετική αφού είμασταν ένα βήμα μακριά από την θάλασσα!Βρίσκεται 5 λεπτά από το κέντρο της Ακράτας και 35 λεπτά από την Ζαρούχλα!Ήταν λίγο δύσκολο να το βρούμε στην αρχή αλλά με ένα τηλέφωνο μας βοήθησαν να το βρούμε γρήγορα!Θα ξαναπάμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2013
1  Ευχαριστούμε, papagirene
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2013

Φεύγοντας με την παρέα μου από την Ζάκυνθο, θέλαμε να περάσουμε κάποιες όμορφες και ξέγνοιαστες στιγμές στην Ακράτα! Μας είχαν προτείνει κάποιο φίλοι μας το Caposaldo κα είπαμε να το δοκιμάσουμε. Κάναμε την καλύτερη επιλογή!! Μέσα στο πράσινο και δίπλα στο κύμα, το Caposaldo προσφέρει όμορφες στιγμές σε ένα φιλόξενο περιβάλλον! Άμεση εξυπηρέτηση, καθαρά, φωτεινά και ευρύχωρα δωμάτια, όμορφος κήπος και μία φοβερή πισίνα έκαναν τις διακοπές μας ακόμα πιο όμορφες!! Επίσης η καφετέρια προσφέρει νόστιμα φαγητά και τέλειο καφεδάκι!! Το βράδυ το Caposaldo γίνεται ακόμα πιο όμορφο, προσφέροντας ρομαντικές στιγμές δίπλα στη πισίνα με όμορφη μουσική και γευστικά κοκτέιλ! Η καλύτερη επιλογή και για οικογένειες!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, DimitraPanagiotak
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2013

ενα υπεροχο καταλυμα για οσους αναζητουν ηρεμια! πανω στη θαλασσα με πολυ ωραιες ξαπλωστρες! θυμιζει κατι εξωτικο οι φοινικο ομπρελες σε συνδυασμο τα καταγαλανα νερα του Κορινθιακου! ειναι καλαισθητο και πολυ καθαρο ! το περιβαλλον πολυ φιλοξενο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2012
Ευχαριστούμε, Maria T