Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο δωματιο! Και παρ οτι η Ακρατα ειναι καλοκαιρινος προορισμος,ανταποκρινεται πληρως σε χειμωνιατικο δωματιο! Μειναμε στο ισογεο με το τζακι!Πεντακαθαρο, εξυπηρετικη πολυ η κυρια,ζεστο νερο, δεν κρυωσαμε(τζακι-κλιματιστικα), ολα μια χαρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Jenny P
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ΜΕΛΙΤΗΣ μια εβδομάδα εγώ και η οικογένειά μου ( 4 άτομα )και οφείλω να πω ότι έχω τις καλύτερες εντυπώσεις από την εκεί διαμονή μας .Ξεκινώντας από την συμπεριφορά των ανθρώπων που μας υποδέχτηκαν γεμάτη χαμόγελο και πάντα πρόθυμη να μας εξυπηρέτησουν σε ότι χρειαζομασταν. Καθαριότητα άψογη . Για το δωμάτιο πολύ λειτουργικό με όλα τα απαραίτητα που μπορεί να χρειαστεί μια οικογένεια. Ήσυχο και με την θάλασσα μέσα στα πόδια μας . Σίγουρα θα ξαναπάω. Προτείνω ανεπιφύλακτα να το επισκεφτείτε και δεν θα μείνετε καθόλου δυσάρεστημενοι.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, George A
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2016

Άνετο οικογενειακό δωμάτιο, ιδανικό για τις δυο διανυκτερεύσεις που κάναμε. Πολύ καθαρό και όμορφα τακτοποιημένο. Τα παιδιά ξετρελάθηκαν με το "δωμάτιο" στο πατάρι, αν και ως γονείς αγχωθήκαμε με το ανέβα κατέβα στη σκάλα. Ίσως η τοποθέτηση αντιολισθητικών ταινειών στα σκαλάκια να ήταν μια λύση. Η κουζίνα είναι πολύ μικρή και δεν νομίζω ότι διευκολύνει την προετοιμασία γευμάτων. Άμεση πρόσβαση στην παραλία και εξαιρετική θέα από τα μπροστινά δωμάτια. Για διαμονή σε περίοδο χαμηλής ζήτησης θα μπορούσε να είναι οικονομικότερο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, AngelikiEf
Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2015

Θαυμάσια θέα, δίπλα στη θάλασσα. Εξυπηρετικό προσωπικό, χαρούμενοι άνθρωποι, καθαρό δωμάτιο. Τις πετσέτες τις άλλαζαν κάθε μέρα. Θα το συνιστούσα σε οποιονδήποτε θέλει να περάσει διακοπές δίπλα στη θάλασσα. Και για οικογένεια και για ζευγάρια. Ήταν ένα χαλαρωτικό τριήμερο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν ξέρω αν υπάρχουν κι άλλα δωμάτια, αλλά προτιμήστε τα μπροστινά που έχουν θέα θάλασσα.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, ath1970
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2015

Βρίσκεται ακριβώς πάνω στη θάλασσα. Συναντάς πολύ ζεστούς ανθρώπους. Όλοι οι χώροι είναι όμορφοι και περιποιημένοι και το σημαντικότερο για μένα είναι pet friendly. Οι τριχωτοί μας σύντροφοι μπορούν να φιλοξενηθούν είτε στο δωμάτιό μας είτε σε σπιτάκια στην αυλή του ξενώνα (ανάλογα το μέγεθος, φαντάζομαι).

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
Ευχαριστούμε, S7125DH_