Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline60 $
eDreams60 $
Agoda.com60 $
Tripadvisor60 $
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο στην Αγία Πελαγία Κυθήρων με ωραία θεα. Ευρύχωρο το δωμάτιο που μου έδωσαν. Καθαροί χώροι μέσα και εξω. Οικονομικές τιμές. Μεγάλη πισίνα, αν και η παραλία είναι στα δύο λεπτά με τα πόδια. Πολύ ωραίο και χορταστικό πρωινό μπουφέ, με μεγάλη ποικιλία, που το σερβίρουν οι υπάλληλοι λόγω κορωνοϊού. Δοκιμάστε την υπέροχη κρέμα ή το ρυζόγαλο δικής τους παραγωγής. Το σπουδαιότερο όμως όλων είναι τα χαμογελαστά πρόσωπα, όχι μόνο του ιδιοκτήτη αλλά και των εργαζομένων εκεί, οι οποίοι κάνουν ότι περνάει απο το χέρι τους ώστε ο πελάτης να περάσει υπέροχα. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και θα το προτιμήσουμε εάν ξαναπάμε Κύθηρα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 411is
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο ξενοδοχείο με υπεροχο μπουφέ και απίστευτη θέα ! Το δωμάτιο ειχε πολύ αναπαυτικό κρεββατι , όμορφο μπαλκόνι με θέα ! Οι άνθρωποι που το δουλεύουν σε κάνουν να νιώθεις σαν το σπτ σου και είναι τόσο φιλικοί και έτοιμοι να σε κατευθύνουν σε όσα πρέπει να δοκιμάσεις και να κανεις στο υπεροχο νησί των κυθηρων !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, VerousitaK
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο για 3 ημέρες,σιγουρα όμως θα ξαναέρθουμε..το συγκρότημα συνάδει με τη φιλοσοφία του νησιού.Παροχές υψηλού επιπέδου,καθαριότητα,ευγενέστατο προσωπικο,άψογο πρωινό,πισίνα,επίπλωση δωματίων,θέα,100 μετρα απο μια φοβερή παραλία..η λίστα ειναι ατελείωτη.Συγχαρητήρια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, armodioss
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020

Δώστε τα χρήματα σας σε κάποιον άλλον .
Απαράδεκτος αρχικά ως άνθρωπος ο ιδιοκτήτης, αγενέστατος και με πολύ κακή πολιτική στον τρόπο διαχείρησης πελατών.
Μας μίλησε και μας φέρθηκε απαράδεκτα , σε ένα φιλικό μας ζευγάρι (Που γνωρίσαμε στο καλαδι) το ίδιο Και γενικά μάλλον είναι ο καουμπόι του χωριού .
Γ αυτό είναι άδειος και το ξενοδοχείο παλιό και με χαμηλές τιμές .
Τέτοια αγένεια δεν έχω ξαναδει ποτε !
ΔΩΣΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, Tonia S
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Ολα πολύ ωραία και ιδιαίτερα η συμπεριφορά όλων!! πρωινό κάλο και σε πολύ κάλο σημείο το ξενοδοχείο!! το μοναδικό μελανό σημείο ήταν το ίντερνετ(πολύ αργό και σε πέταγε συνεχεία έξω. πολλές φορές δεν είχε για 2 η 3 ώρες συνεχόμενα τα βράδια)!

Ευχαριστούμε, Alekos21a