“Δίπλα στο κυμα”

Καλέρης
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Με εντονα νησιωτική διακοσμηση,εξαιρετικά ενδιαφέρον φαγητό,ιδιαίτερες μεριδες,και αρκετή περιποίηση,απολαύσαμε το δείπνο μας.Σε ενα γεμάτο κόσμο μαγαζι,σαββατοβραδο, μείναμε πολυ ευχαριστημένοι.Σαλατες,ορεκτικά και κυρια ,ολα καλομαγειρεμενα και γευστικα.

1  Ευχαριστούμε, Haris V

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα προσεγμένα και άψογα, ανήμερα του Πάσχα!Οι φιλοξενούμενοι μας κι εμείς μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από το φαγητό και το service.

1  Ευχαριστούμε, petf024
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία θέα, πάνω στην θάλασσα, καλό φαγητό, αξιοπρεπές! Αμπελοφασουλα και χωριάτικη σούπερ, ωραία τα καλτσουνακια! Μπιφτέκι μέτριο.

Ευχαριστούμε, Sofia K
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2018

Εξαιρετικο φαγητο με σουπερ χορταστικε μεριδες .Το παστιτσιο ξεχωριζει καθως και τα κρατικα του.Αν και δεν ειχε τραπεζι ο νεαρος σερβιτορος μετα απο λιγα λεπτα προθυμος μας τακτοποιησε.Τα πιατα γευστικοτατα με γευσεις σπιτικες!Το γλυκο θα το ηθελα κατι διαφορετικο(το γιαουρτακι με λιγα τριμματα απο μπισκοτο και ελαχιστο μελι συγνωμη αλλα δεν ειναι γλυκο........)

1  Ευχαριστούμε, salseros2018
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί είναι το καλύτερο με διαφορά στο χωριο που συνδιάζει τιμή και ποιότητα! Φάγαμε το καλύτερο ριζότο , την πιο νόστιμη φέτα με μέλι και χειροποίητους κολοκυθοκεφτεδες. Μας κέρδισε το κέρασμα του ιδιοκτητη ,παγωμένη μπιρα για να συνοδεύσουμε το γεύμα μας. Ομορφος χώρος, αλλά λιγο απροσωπο το σέρβις.

2  Ευχαριστούμε, Άρτεμη Σ

Καλέρης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Πελαγία, Κύθηρα
Κύθηρα, Κύθηρα

Λιβάδι, Κύθηρα
Αβλέμονας, Κύθηρα

Καλέρης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!