Αποθήκευση
Διακοπες

Τέλειο τέλειο αλλά λίγο ακριβώ το εισιτήριο στα 12 ευρώ μέσα στην κρίση . Η θέα σε Αποζημιώνει με... διαβάστε περισσότερα

Triantafillos20
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Λίνδος, ο κυριότερος αρχαιολογικός χώρος της Ρόδου

Σπουδαιότατος αρχαιολογικός χώρος, Ιερός Βράχος της Ιστορίας μας. Μοναδική Ακρόπολη της Ελλάδος μας.

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

2.822
5.203
2.822
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο τέλειο αλλά λίγο ακριβώ το εισιτήριο στα 12 ευρώ μέσα στην κρίση . Η θέα σε Αποζημιώνει με το απέραντο γαλάζιο

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Triantafillos20
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, profstylianosnp
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική ακρόπολη,απίστευτη θέα,μοναδική ιστορία.μαγευεται κάνεις όταν την επισκεφτεί.μολονοτι είναι κουραστικό να φτάσεις ως εκεί αποζημιώνεσαι σιγουρα

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, elenagergon
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2020

Εκτός από την γνώση της ιστορίας της Ακρόπολης της Λίνδου, αυτό που με μάγεψε είναι το απέραντο γαλάζιο της θάλασσας από εκεί επάνω. Τέτοιο χρώμα και τέτοια ομορφιά δεν έχω ξαναδεί, όσο απ' εκεί επάνω.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 977effies
Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερη βολτα, απιστευτη θεα, ενας αρχαιολογικος χωρος που αξιζει το καθε σκαλι που θα χρειαστει να ανεβεις μεχρι εκει και πολλα παραπανω. Το εισητηριο ειναι γελειο για ολα αυτα που βλεπεις και πραγματικα η θεα σου κοβει την ανασα. Η ακροπολη της Λινδου ειναι ενα μικρο ταξιδι στην ιστορια

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, mkyritsis