“Άθλιο...”

Gelo Blu
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο συνδυασμός παγωτό σκόνη με 4,5 € η μπάλα, σε ταράτσα με μοναδικό ήχο την εξωτερική μονάδα του air condition του μαγαζιού μας οδήγησε σε άτακτη φυγή έχοντας φάει 2 μόνο κουταλιές από το παγωτό!

Ευχαριστούμε, stelioskall
Ο/η vasilismav, Owner του Gelo Blu, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2020

1. 4€ οι δύο μπάλες και αυτό το αναγράφει και ο τιμοκατάλογος οπότε κάνετε λάθος εσκεμμένα η όχι δε ξέρω

2.το παγωτό φτιάχνεται από φρέσκο γάλα και φρέσκα υλικά και αυτό είναι γνωστό στην πελατεία μας. Εξάλλου πως μπορείτε να τεκμηριώσετε πως φτιάχνεται με σκόνη. Δε νομίζω να είδατε και την διαδικασία παραγωγής του..

3. Η εξωτερική μονάδα του κλιματιστικού χρειάζεται για να δουλέψει και η εσωτερική.

Κατανοώ πως κάνει θόρυβο η μονάδα και ίσως να σας ενόχλησε κατά τα άλλα όμως λέτε ανακρίβειες με δόλο και σκοπό τη δυσφήμιση και αυτό δε σας τιμά ιδιαίτερα

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2019

Μετα την αναβαση στην ακροπολη ειναι ενα καλο μαγαζι για να πιεις ενα χυμο , να φας ενα παγωτο και να χαλαρωσεις. Πολυ ωραιος χωρος και το προσωπικο ευγενεστατο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, dromari
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2019

Σαν μαγαζί δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο.. Ωστόσο δεν θα σταθώ εκεί αλλά στα πολύ κακής ποιότητας προϊόντα του.. Παγωτά που θύμιζαν σαπούνι και πολύ κακός καφές. Περιττό να σας πω ότι έτσι όπως τα αγοράσαμε έτσι άθικτα έμειναν πάνω στο τραπέζι. Οι τιμές, πραγματικά, απαράδεκτες για αυτά που προσφέρει. Είμαι από Ρόδο, έχω φάει παγωτό σε άπειρα μαγαζιά στη Ρόδο και είναι η πρώτη φορά που βγήκα από το μαγαζί κ ένιωθα ότι πέταξα τα λεφτά μου.. Έχει αρκετά παγωτατζίδικα στη Λίνδο που είναι οικονομικότερα και με ποιοτικά προϊόντα οπότε καλύτερα να επισκεφθείτε κάποιο από εκείνα..

Ευχαριστούμε, evelaki
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το έχουμε επισκεφθεί πολλές φορές και ποτέ δε μας έχει απογοητεύσει!! Κάθε φορά πηγαίνουμε με λαχτάρα και υψηλές προσδοκίες και πάντα φεύγουμε απόλυτα ικανοποιημένοι!! Υπέροχα, φρέσκα γλυκά.. πολύ ποιοτικά και γευστικότατα!! Και φυσικά απόλαυση η ταράτσα του καταστήματος, που βρίσκεται κάτω από την Ακρόπολη και έχει στο πιάτο της ολόκληρη τη Λίνδο!! 5 αστέρια για όλο το πακέτο..

Ευχαριστούμε, chriskGR1988
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2019

Απίστευτα εξυπηρετικοί, ευγενικοί και πραγματικοί επαγγελματίες! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον επισκεφτεί την Λίνδο. Ζήτησα να μου ετοιμάσουν μια τούρτα για τα γενέθλια του γιου μου και ήταν όλα άψογα!!!

Ευχαριστούμε, DomnaRob

Gelo Blu: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Gelo Blu: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!