Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο μαζί με μια φίλη μου για μια 3ήμερη απόδραση και η εμπειρία μας ήταν καταπληκτική!
Τεράστια ποικιλία σε Φαγητό!
Το δωμάτιο μας είχε υπέροχη θέα και τα facilities ήταν πέρα των προσδοκιών μας!!
Ευχαριστούμε όλοι την ομάδα!!!!!! Θα σας επισκεφτούμε σίγουρα ξανά μέσα στο επόμενο διάστημα!!!

Ευχαριστούμε, 230katerinam
Ο/η Stergos Karamaritis, Innkeeper του ΤUI BLUE Lindos Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουνίου 2023

Αγαπητέ επισκέπτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα υπέροχα λογία και είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενη που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και η εξυπηρέτηση του προσωπικού μας ήταν όπως την περιμένατε. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 18 Ιουνίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα 2 βραδιές με την γυναίκα μου … το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο και το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό .. συγχαρητήρια σε όλους για αυτή την προσπάθεια ! Θα επιστρέψουμε σίγουρα και το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν να το επισκεφτούν !

Ευχαριστούμε, Devanakis
Ο/η Stergos Karamaritis, Innkeeper του ΤUI BLUE Lindos Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουνίου 2023

Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ονειρεμένη επίσκεψη! Καταπληκτικές εγκαταστάσεις, φιλόξενο προσωπικό, εξαιρετικές γαστρονομικές επιλογές από το πρωινό μέχρι το βραδινό αλλά και οι παράλληλες επιλογές. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Θα πήγαινα ξανά.

Ευχαριστούμε, Παναγιωτης Μ
Ο/η Stergos Karamaritis, Innkeeper του ΤUI BLUE Lindos Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουνίου 2023
Μετάφραση Google

Dear valued guest,

Firstly, we would like to thank you for sharing your wonderful comments online after your recent visit at TUI BLUE Lindos Bay.

We are delighted to learn that your overall experience exceeded your expectations. This is the type of experience that we strive to create for for all of our guests. Rest assured, that your positive feedback will be passed on to the rest of the team.

We are looking forward to welcoming you back to our hotel and extending our hospitality.

Warmest regards,

Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε πρόσφατα το ξενοδοχείο με δυο φίλες μου για αναψυχή και πραγματικά περάσαμε υπέροχα. Τα δωμάτια και οι κοινόχρηστοι χώροι ήταν πεντακάθαροι και προσεγμένοι, το προσωπικό ευγενέστατο, αναζωογονητικές θεραπείες spa, αμέτρητες επιλογές φαγητού για όλα τα γουστα. Ιδανικό μέρος για χαλάρωση και απόλαυσης των διακοπών.

Ευχαριστούμε, irdandoni
Ο/η Stergos Karamaritis, Innkeeper του ΤUI BLUE Lindos Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουνίου 2023

Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2023

ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΞΑΠΛΩΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΚΤΕΙΛ ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΥΜΑ!ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ SNAK BAR LEVANTE ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΟ,ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΤΑΝ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟ !ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!

Ευχαριστούμε, τελης κ
Ο/η Stergos Karamaritis, Innkeeper του ΤUI BLUE Lindos Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιουνίου 2023
Μετάφραση Google

Dear valued guest,
Thank you for your wonderful words and for taking the time to post your comments online after your recent stay at TUI BLUE Lindos Bay. We are very pleased to hear that you truly enjoyed your recent visit because this is the type of experience we strive to create for all of our guests.
We are looking forward to welcoming you back in the near future and extending our hospitality once again.

Warmest regards,