3.585
3.585
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθα με την οικογένεια μου στο ξενοδοχείο για φαγητό ,το σέρβις ειθαν εξαιρετικό,το προσωπικού ειθαν χαμογελαστοί, στο μπουφέ είχε πολύ ωραία και διάφορα φαγετα,Ευχαριστώ πολύ στην Παρη,Κατερίνα,Ειρήνη και ο μετρ ο Δημήτρης, στην Ναταλία και στον κύριο διευθυντή.

Ευχαριστούμε, Cosmin-Rhodes0
Ο/η Atrium Hotels, Sales του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο Atrium Palace και για την όμορφη αξιολόγησή σας.
Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε το γεύμα σας και που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από το service μας. Επιπλέον, ευχαριστούμε για τα ομορφα λόγια σας αναφορικά με το υπέροχο προσωπικό μας. Είναι πραγματικά επαγγελματίες και δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό ώστε να εξασφαλίσουν την απόλυτη ικανοποίηση των επισκεπτών.

Ελπίζουμε να έχουμε την τιμή να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθα με την οικογένεια μου για διακοπές και μας υποδέχθηκαν απο την αρχή σε ένα ζεστό και φιλικό περβάλλον όλοι τους !!!
Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η μεγάλη ασφάλεια που έλαβαν για τον κορωνοιό , η απόλύμανση σε γωνιά του ξενοδοχείο απο τις εξαιρετικές καναριέρες.
Σε ότι αφορά το σέρβις σε όλα τα γεύματα και σε όλα τα εστιατόρια ήταν εξαιρετικο.
Ιδιαίτερα θέλω να αναφερθώ στην φίλη μου Παρή που νας περίμενε κάθε πρωινό με το ζεστό χαμόγελό της , το ίδιο ακριβως ισχύιει και για την Ρένα που μας έκανε τους καταπληκτικους καφέδες και τα ποτά .

Ο Δημήτρης ο Μετρ πάντα χαμογελαστός οργανωτικός και αεικίνητος φρόντιζε μας φρόντιζε έτσι ώστε να είμαστε πάντα ικανοποιημένοι. Τί να πούμε για τον αλέξανδρο από το pool restaurant που μας απογείωσε με την περιποίηση και τα εξαιρετικά πιάτα του.
Η αστακοβραδιά που μας προσέφερε ο Καρέν ήταν μια πραγματική πανδαισία των γεύσεων.
Τίποτα από όλα αυτά δεν θα συνέβαινε χωρίς τον επαγγελματισμό και την τελειωμανία του διευθυντή Απόστολου Ελευθερόπουλου ο οποίος κινούταν σε όλους τους χώρους και ρωτούσε τους πελάτες εναν προς έναν για να διαπιστώσει ότι είμαστε ευχαριστημένοι απο τις διακοπές . Η γλυκιά εκπληξη που μου επιφύλασσε με την τούρτα τον γενεθλίων μου στις 6 Αυγούστου μεσα απογείωσε πραγματικά .
Το βαρύ πυροβολικό του Ροδιακού τουρισμού ο αξιώτιμος κύριος Γεώργιος Ματσίγκος έκανε πάλι το θάυμα του και άνοιξε τα ξενοδοχεία τις σειράς ATRIUM εν μέσω της πανδημίας μέσα σε ένα περιβάλλον απόλυτης ασφάλειας για τον τουρισμό στην Ελλάδα μας
Ενα μεγάλο ευχαριστό σε όλους για τις καλύτερες διακοπές της ζωής μας !!!❤️❤️

Ευχαριστούμε, lilal987
Ο/η Atrium Hotels, Sales του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Λίλα,

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Atrium Palace για τις καλοκαιρινές, οικογενειακές σας διακοπές, καθώς και για την υπέροχη αξιολόγησή σας.

Ευχαριστούμε που επισημάνατε τον άριστο επαγγελματισμό και την φιλική προσέγγιση του προσωπικού μας. Θα μεταβιβάσουμε τα κολακευτικά σας λόγια σε όλα τα μέλη του προσωπικού στα οποία αναφερθήκατε.
Επιπλέον, είναι γεγονός ότι Ιδιαίτερα η φετινή σεζόν αποτελεί ένα μεγάλο στοίχημα για όλους μας, καθώς πέρα από την παροχή υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών στους επισκέπτες μας, καλούμαστε να διασφαλίσουμε την υγεία και την ασφάλεια τόσο των επισκεπτών, όσο και των ανθρώπων μας.
Συνεπώς, η αναφορά σας στα μέτρα υγιεινής και ασφάλειας που έχουμε λάβει, είναι πολύ σημαντική για εμάς.

Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς για τα υπέροχα λόγια σας αναφορικά με τον Όμιλο Atrium εν γένει. Χρόνο με το χρόνο, όλα τα μέλη της οικογένειας των Atrium Hotels, δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό για να προσφέρουν σε όλους στους επισκέπτες που μας εμπιστεύονται, τις διακοπές που τους αξίζουν. Σημαντικότερος παράγοντας της επιτυχία μας είναι το ανθρώπινο δυναμικό, επομένως η επιτυχία οφείλεται στην διοίκηση και το προσωπικό του ξενοδοχείου.

Ελπίζουμε να έχουμε την τιμή και τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον και να σας προσφέρουμε άλλη μία αξέχαστη εμπειρία.

Γιώργος Ματσίγκος
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το ξενοδοχείο αποκλειστικά για το σπα. Ήταν ότι καλύτερο έχω κάνει. Με εξυπηρέτησε η δις Ματίνα η οποία πέρα από πολύ φιλική, ήταν άψογη στη δουλειά της και με έκανε να νιώσω άνετα. Αργότερα κάναμε μια βόλτα, στο ξενοδοχείο, ήταν όλα τέλεια και καθαρά. Σίγουρα θα το προτιμήσω ξανά.

1  Ευχαριστούμε, mimakii_
Ο/η Atrium Hotels, Sales του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την επισκεψή σας και την υπέροχη αξιολόγηση.

Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε την επίσκεψή σας στο Anagenisis Thalasso Spa. Ευχαριστούμε που επισημάνατε την καθαριότητα των χώρων του ξενοδοχείου, που ιδιαίτερα τη φετινή σεζον, είναι υψήστης σημασίας. Επιπλέον, ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια αναφορικά με τη φιλική προσέγγιση και τον άριστο επαγγελματισμό της Ματίνας. Θα φροντίσουμε να τις μεταβιβάσουμε το θετικό σας feedback.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας εξυπηρετήσουμε ξανά και να σας προσφέρουμε άλλη μια ημέρα χαλάρωσης στο Spa του Atrium Palace.

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2020

Άριστα φιλικό περιβάλλον από την υποδοχή κατά την άφιξή μας μέχρι την βοήθεια των αποσκευών κατά την αναχώρησή μας σε κάθε αναγκαίο επίπεδο.Το προσωπικό της υποδοχής ευγενικό και φιλικό μας προσέφερε με χαρά το υπέροχο ποτό του wellcome και άκουσε προσεκτικά τις επιθυμίες μας (είδος δωματίου, παροχές κλπ.) και είχε άριστη ανταπόκριση. καθ'ολη τη διάρκεια της διαμονής μας (12 διανυκτερεύσεις) συναντήσαμε φιλικούς εργαζόμενους που μας εξασφάλισαν ένα πεντακάθαρο δωμάτιο και απόλυτα καθαρό τον περιβάλλοντα χώρο. Η μεγάλη ποικιλία με μοναδικά νόστιμα φαγητά μας ευχαρίστησαν απόλυτα.Παράλληλα τα διάφορα θεματικά εστιατόρια(ο asterias με φρέσκα ψάρια και θαλασσινά,το ιταλικό,το Ποσειδών κλπ.)μας ευχαρίστησαν εξαιρετικά σε κάθε μας επιθυμία.Η καθημερινή μας απόλαυση είτε στη θάλασσα είτε στις πισίνες ήταν μοναδικές.Εν τω μεταξύ η διασφάλισή μας σε κάθε χώρο του ξενοδοχείου εφαρμόζοντας τα μέτρα με κάθε λεπτομέρεια μας έκαναν να νιώθουμε απόλυτα ασφαλείς και να απολαμβάνουμε κάθε στιγμή(π.χ.στο κεντρικό εστιατόριο μας σέρβιραν με χαμόγελο πίσω από τις μάσκες τους τις γευστικές επιλογές μας περίπου 18 ευγενικοί υπάλληλοι εξασφαλίζοντας την προβλεπόμενη ασφάλεια)Συνολικά είχαμε άριστη και ασφαλή διαμονή,ακόμα και με τις ειδικές συνθήκες του covit -19,με αξέχαστες στιγμές διασκέδασης(κάθε βράδυ περίπου δύο ώρες παρακολουθούσαμε ένα ευχάριστο show υψηλών προδιαγραφών) και υψηλό επαγγελματισμό.Δίκαια λέγεται ότι τα ATRIUM HOTELS είναι μέσα στα πέντε καλύτερα της Ελλάδος όχι μόνο από τις εγκαταστάσεις τους αλλά και από τις παρεχόμενες παροχές.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να προτιμήσουν δωμάτιο με πισίνα για να κάνουν μπάνιο και το βράδυ.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, _X6259IV
Ο/η Atrium Hotels, Sales του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε θερμά για την υπέροχη αξιολόγησή σας και για το χρόνο που διαθέσατε.

Ιδιαίτερα η φετινή σεζόν αποτελεί ένα μεγάλο στοίχημα για όλους μας, καθώς πέρα από την παροχή υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών στους επισκέπτες μας, καλούμαστε να διασφαλίσουμε την υγεία και την ασφάλεια τόσο των επισκεπτών, όσο και των ανθρώπων μας. Συνεπώς, είναι μεγάλη η χαρά και η ηθική ικανοποίηση που νιώθουμε όταν λαμβάνουμε τόσο θετικά σχόλια και βλέπουμε ότι οι επισκέπτες μας έμειναν απόλυτα ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες μας. Επίσης, ευχαριστούμε που επισημάνατε τον άριστο επαγγελματισμό του προσωπικού μας καθώς και την υψηλή ποιότητα των εστιατορίων μας.

Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά και την τιμή να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον και να σας προσφέρουν ακόμα μία αξέχαστη εμπειρία διακοπών.

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οι φετινές διακοπές δεν μοιάζουν με τις προηγούμενες για κανένα ανθρωπο στον κόσμο. Γνωρίζοντας την αξιοπιστία του Atrioum Palace κι ολων των εργαζομένων εκεί το επιλέξαμε άφοβα. Άλλωστε είναι γνωστή η ευαισθησία των ιδιοκτητών στο κομμάτι της υγείας καθώς και η διαρκής προσφορά τους σ αυτόν τον τομέα. Όμως αυτό που διαπιστώσαμε ξεπερνούσε κάθε προσδοκία. Ολοι οι εργαζόμενοι ηταν απόλυτα συντονισμένοι και συνεπεις στα νέα δεδομένα που επέβαλλαν οι εγχώριοι και διεθνεις κανονες για την προστασία ολων μας. Απ την υποδοχή οπου υπήρχε ένας προελεγχος ως την υπηρεσία καθαριότητα το σέρβις τα εστιατόρια το δωμάτιο τις πισίνες το pool bar το pool restaurant.
Το γνωστο χαμόγελο της υποδοχής των εργαζομενων και η φυσική τους δεν μπορουσε να κρυφτεί πίσω απ την προστατευτικη για τους πελάτες και τους ίδιους μάσκα.
Μια υπέροχη εμπειρία με απόλυτη ασφάλεια.

Ευχαριστούμε, themiskalamatas
Ο/η Atrium Hotels, Sales του Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη αξιολόγησή σας και για το χρόνο που διαθέσατε.
Είναι μεγάλη η χαρά και η ηθική ικανοποίηση που νιώθουμε όταν λαμβάνουμε τόσο θετικά σχόλια και βλέπουμε ότι οι επισκέπτες μας έμειναν απόλυτα ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες μας. Επίσης, ευχαριστούμε που επισημάνατε τον άριστο επαγγελματισμό του προσωπικού μας καθώς και τα αυξημένα μέτρα ασφάλειας και υγεινής. Ιδιαίτερα η φετινή σεζόν αποτελεί ένα μεγάλο στοίχημα για όλους μας, καθώς πέρα από την παροχή υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών στους επισκέπτες μας, καλούμαστε να διασφαλίσουμε την υγεία και την ασφάλεια τόσο των επισκεπτών, όσο και των ανθρώπων μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την τιμή και τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον και να σας προσφέρουν άλλη μία αξέχαστη εμπειρία.