“Excellent”
Κριτική για: Mythos All Day Restaurant

Mythos All Day Restaurant
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα, Επαγγελματικές συναντήσεις, Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Πρωινό, Μπουφές, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θεσπεσια πιάτα! Εκπληκτική ατμόσφαιρα και άψογη εξυπηρέτηση! Εξαιρετικές τιμές! Θα σας προτιμησουμε παλι! Well done!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Μαριάνθη Δ

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο εστιατόριο αποτελεί πρότυπο. Το φαγητό εκπληκτικό όπως και η εξυπηρέτηση. Πήγαμε τρεις φορές καθώς μείναμε πολυ ευχαριστημενοι! Μπράβο σε όλους!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Vickylia
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτα πιάτα φανταστική ατμόσφαιρα άψογη εξυπηρέτηση όλα ήταν φανταστικά και σε εξαιρετικές τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Τ
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ Καλό Φαγητό Φιλικό Περιβάλλον Άμεση Εξυπηρέτηση Καθαριότητα σε όλους τους Χώρους, Πολύ Ωραία Θέα. Τα Ορεκτικά αλλά και τα Κυρίως Πιάτα ήταν Εξαιρετικά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Vfloros
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θέλω να δώσω τα θερμά μου συγχαρητήρια σε δύο ανθρώπους το Γιώργο και την Τσαμπικα για αυτό το πανέμορφο Ρεστοραν Μύθος που διατηρούν στη Ρόδο και συγκεκριμένα στη Λινδο, πραγματικά δεν ξέρω από που να ξεκινήσω, από τη θέα? Το σέρβις την ευγένεια του προσωπικού? Την καθαριότητα? Ή αυτό το υπέροχο φαγητό? Όσο κ αν προσπαθησα να βρω ένα ψεγαδι, δεν βρήκα!!!!! Οποιος βρεθεί στη Λινδο και δεν το επισκεφθεί πραγματικά θα χάσει!!!!! Το συστήνω σε όλους!!!! Παιδιά συνεχίστε έτσι ώστε να παίρνουν παράδειγμα και άλλοι, να γίνεται η Ελλάδα μας καλύτερη!!!! Παράδειγμα προς μιμιση... ΜΎΘΟΣ, ΜΎΘΟΣ ΜΎΘΟΣ!!!!! ΤΟΝ ΑΎΓΟΥΣΤΟ πάλι κοντά σας!!!!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Δώρα Δ

Mythos All Day Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λίνδος, Ρόδος
Λίνδος, Ρόδος

Mythos All Day Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!