“Αξέχαστη βραδυά”
Κριτική για: Kalypso Restaurant

Kalypso Restaurant
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Μεγάλες παρέες, Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: παραδοσιακό εστιατόριο με δύο ταράτσες θέα στην Ακρόπολη της Λίνδου Αγαιοπελαγίτικη και Μεσογειακή κουζίνα μόνο με τοπικά προϊόντα και συνταγές
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικο περιβάλλον νόστιμα πιατα φιλικοτατο σέρβις αξεχαστη βραδιά θα τα ξαναπούμε συντομα ευχαριστούμε την κα Κικη για την ομορφη βραδιά

1  Ευχαριστούμε, dj a
Ο/η Evripidis G, Ιδιοκτήτης του Kalypso Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: σήμερα

Ευχαριστούμε πολύ

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μου το σύστησαν φίλοι για φαγητο μετά την επίσκεψη μας στην Ακρόπολη της Λίνδου και πραγματικά τους χρωστάω χάρη!!! Νοστιμότατα πιάτα με ιδιαίτερη γεύση που παντρεύουν τα αγνά υλικά με την αγάπη για μαγειρική!!! Το προσωπικό ευγενικότατο και πάντα εξυπηρετικό!! Η Κική μας βοήθησε να επιλέξουμε με τις προτάσεις της απο το μενού και μας έδωσε και πολλές πληροφορίες για τα τοπικά προϊόντα.A place to visit again and again and again!!!!

1  Ευχαριστούμε, Σταυρούλα Α
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε μια όμορφη βραδιά θαυμάσιο περιβάλλον η θέα από την ταράτσα σου κόβει την ανάσα η εξυπηρέτηση τής κυρίας Κικης μας σκλάβωσε τα πιάτα του βραβευμένου σεφ κύριου Ευριπίδη θα μας μείνουν αξέχαστα
Θα τα ξαναπούμε σύντομα

1  Ευχαριστούμε, Θεμιστοκλής Κ
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σαββατόβραδο στη Λινδο περιπλανώμενος στα σοκακια βρήκαμε το Καλυψω
Θαυμασιο αρχοντικο υποδοχη θερμοτατη η θεα απο την ταρατσα εκπληκτικη
Τα πιατα προσεγμενα ευπαρουσιαστα και νοστιμοτατα η κα Κικη μας περιποιηθηκε και μας προτεινε τα καλυτερα το συνιστουμε ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, Tasoula P
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με μια γυναικοπαρεα μετά από μια κουραστική μέρα αργά το απόγευμα καταλήξαμε στην ταράτσα του Καλυψω η θέα απερίγραπτη τα χρώματα του ουρανού μια ζωγραφιά η κυρία Κική μας δέχτηκε δεν σαν το σπίτι της μας πρότεινε τα πιάτα της ημέρας και γευτικαμε την Ρόδο στο τραπέζι μας
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα ευχαριστούμε πολύ Καλυψω,Κική,Ευριπίδη,Αλεξη

1  Ευχαριστούμε, Eleni G

Kalypso Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λίνδος, Ρόδος
Λίνδος, Ρόδος

Kalypso Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!