“Θα τα ξαναπούμε”
Κριτική για: Kalypso Restaurant

Kalypso Restaurant
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά, Ειδικές περιστάσεις, Μεγάλες παρέες, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: παραδοσιακό εστιατόριο με δύο ταράτσες θέα στην Ακρόπολη της Λίνδου Αγαιοπελαγίτικη και Μεσογειακή κουζίνα μόνο με τοπικά προϊόντα και συνταγές
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε μια όμορφη βραδιά θαυμάσιο περιβάλλον η θέα από την ταράτσα σου κόβει την ανάσα η εξυπηρέτηση τής κυρίας Κικης μας σκλάβωσε τα πιάτα του βραβευμένου σεφ κύριου Ευριπίδη θα μας μείνουν αξέχαστα
Θα τα ξαναπούμε σύντομα

1  Ευχαριστούμε, Θεμιστοκλής Κ

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σαββατόβραδο στη Λινδο περιπλανώμενος στα σοκακια βρήκαμε το Καλυψω
Θαυμασιο αρχοντικο υποδοχη θερμοτατη η θεα απο την ταρατσα εκπληκτικη
Τα πιατα προσεγμενα ευπαρουσιαστα και νοστιμοτατα η κα Κικη μας περιποιηθηκε και μας προτεινε τα καλυτερα το συνιστουμε ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, Tasoula P
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με μια γυναικοπαρεα μετά από μια κουραστική μέρα αργά το απόγευμα καταλήξαμε στην ταράτσα του Καλυψω η θέα απερίγραπτη τα χρώματα του ουρανού μια ζωγραφιά η κυρία Κική μας δέχτηκε δεν σαν το σπίτι της μας πρότεινε τα πιάτα της ημέρας και γευτικαμε την Ρόδο στο τραπέζι μας
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα ευχαριστούμε πολύ Καλυψω,Κική,Ευριπίδη,Αλεξη

1  Ευχαριστούμε, Eleni G
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέπτες στη Λίνδος βρήκαμε αυτό το όμορφο μαγαζί η θέα από την ταράτσα σου έκοβε την ανάσα τα πιάτα η αναφέρονται μνήμες από τα σπιτικά φαγητά η κυρια Κική μας υποδέχτηκε σαν στο σπίτι της ευχαριστώ πολύ θα τα ξαναπούμε σύντομα

1  Ευχαριστούμε, Fenia S
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Omorfo Katharo perivalon ,eksipiretisi amesi Ke polli polli filliki .To fagito nostimotato.Sigoura tha to ksanaepiskieftoume aksizi

Ευχαριστούμε, oriola-elpida
Ο/η LindosKalypso, Owner του Kalypso Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Οκτωβρίου 2017

ευχαριστούμε πολύ

Kalypso Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λίνδος, Ρόδος
Λίνδος, Ρόδος

Kalypso Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!