“Καλά ”
Κριτική για: Ir Rokna Restaurant and Pizzeria

Ir Rokna Restaurant and Pizzeria
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε μια παρέα 7 ατόμων για μεσημεριανό το φαγητό ήταν καλό το προσκοπικό ήταν πολύ αδιάφορο στην αρχή δεν μας έλεγε αν έχει τραπέζι να κάτσουμε όλη μαζί η όχι μας λέγαν περιμένετε λίγο εκεί μετά πέρναγαν άλλη μας λέγαν πηγαίνετε από την άλλη και μας παίζαν λίγο μπάλα αλλά οκ όταν κάτσαμε επιτέλους ήταν πιο ευγενική

Ευχαριστούμε, Xristos T

Η κριτική γράφτηκε 29 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε όλα τα εστιατόρια γενικά μέσα είχαν μια περίεργη μυρωδια ακομα και στο συγκεκριμενο .. μην περιμενετε να δειτε σε καποιο απο αυτα τα εστιατορια ακομα και το συγκεκριμενο ... παλιομοδιτικη διακοσμηση ... η ποιοτητα του φαγητου με βαση το 10 το βαζω στο 7.5-8.00 η ποσοτητα και οι τιμες πολυ καλες .. αλλα η ποιοτητα λογω γνωστης επαγελματος δεν ξετρελαθηκα :(
Το πρωσοπικο αψογο αφησαμε και 5 ευρω μπουρμπουαρ

1  Ευχαριστούμε, Marios M
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό!! Είναι όντως η καλύτερη πιτσαρία στη Μάλτα και οι τιμές της είναι λογικές! Το περιβάλλον ίσως χρειαζόταν μια ανακαίνιση αλλά αφού το φαγητό είναι πολύ καλό δεν χρειάζεται τίποτα άλλο.

Ευχαριστούμε, MariaChristinaSt
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2016

Τέλεια ή πίτσα amoroso ωραία σαλάτα και άψογο το ρύζι με καρυ.
Πολύ καλό σέρβις και οικονομικές τιμές.
Αξίζει πραγματικά μια επίσκεψη.

Ευχαριστούμε, Konstantinos A
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ir Rokna Restaurant and Pizzeria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βαλέτα, Νήσος Μάλτα
Σλιέμα, Νήσος Μάλτα

Σεν Τζούλιαν, Νήσος Μάλτα

Ir Rokna Restaurant and Pizzeria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!