Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψωγο κυριακάτικο μπουφέ! Σαλάτες, ορεκτικά, κυρίως πιάτα, γλυκά....όλα ήταν καταπληκτικά! Το δε σέρβις ηταν κατι παραπανω απο αψωγο, οι σερβιτοροι προσχαροι κ ευγενεστατοι! Το τοπιο μαγικο, η θερμοκρασια καταπληκτικη, το περιβαλλον ομορφο! 10/10

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, drkazamias
Ο/η Patrick Dessy, General Manager του Casale Panayiotis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you for your review. Great that you enjoyed our Sunday Lunch, and we hope to welcome you again.
Best Wishes from the Casale Panayiotis Team

Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

ηταν ολα αψογα πολυ ομορφα, το συστηνουμε ανεπιφυλακτα σε ολους οσους θελουν ηρεμια και χαλαρωση πολυ ομορφα τα σπιτακια μεσα ,ζεστα ,πεντακαθαρα και ανετα. το χωριο ειναι πολυ ωραιο για να το περπατησει κανεις και εχει ενδιαφεροντα τοπια...απλα πανεμορφα ολα σιγουρα θα ξαναβρεθουμε εκει συντομα

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, litsa15
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019

Ευχάριστο περιβάλλον,κομψή διακόσμηση, σεβασμός στη φύση. Ευγενικό προσωπικό, ωραίο φαγητό με διαφορετικές πινελιές σε παραδοσιακά πιάτα ώστε να δημιουργούν νέους γευστικός συνδυασμούς! Όμορφη γευστική εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Angelk3333
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

Ωραίο, ήσυχο μέρος. Άνετο και μεγάλο κρεβάτι. Καθαροί, περιποιημένοι χώροι. Παρήγγειλα τούρτα για τα γενέθλια της συζύγου μου και μας έφεραν σαν δώρο ένα μπουκάλι αφρώδες κρασί μαζί με ένα platter από φρούτα!
Εξαιρετική εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό!
Ήδη το επισκεφθήκαμε 2 φορές και στις μελλοντικές μας εξορμήσεις το Casale Panayiotis ανήκει σίγουρα σε έναν από τους αγαπημένους μας τόπους διαμονής.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, nicolaskat
Ο/η Byzantino Resta... a, Manager του Casale Panayiotis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2019

Σας ευχαριστώ πολύ για τα υπέροχα σχόλια σας σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο Casale Panayiotis.
Με μεγάλη μου ευχαρίστηση διάβασα πόσο ωραία περάσατε τα γενέθλια του συζύγου σας και για την εξαιρετική εξυπηρέτηση απο ολο το προσωπικό!. Να είστε βέβαιοι ότι θα μεταφέρω τα υπέροχα σχόλια σας στην ομάδα μας.
Σας ευχαριστώ και πάλι για την ανταλλαγή των εμπειριών σας μαζί μας, και προσβλέπω σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 7 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τελειος τοπος για χαλαρωση και ηρεμια .Δωματια τελια και ζεστα .Το προσωπικο αψογο . Τιμες σε εστιατορια πολυ καλες και μπορεις να απολαυσης το ωραιο κρασακι του ξενοδοχειου . Διπλα το μοναστηρι του Αγιου Ιωαννη του Λαμπαδιστη

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, michael3870