Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε πολύ καλή θέση στην Σκάλα, ανακαινισμένο και πολύ καθαρό, πλήρες πρωινό και Ελληνικό πρωινό που αναδεικνύει τα Ελληνικά προϊόντα, αλλά πάνω από όλα εξαιρετική εξυπηρέτηση από ευγενέστατο και πρόθυμο προσωπικό. Σίγουρα θα είναι η επιλογή μας στο επόμενο ταξίδι μας στην μαγευτική Πάτμο. Γιώργος και Αλκηστις

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, George S
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για την άνετη διαμονή σε ευρύχωρο και όμορφα διακοσμημένο δωμάτιο. Το μπάνιο πολυ προσεγμενο και με πολυ καλη καθαριότητα, το πρωϊνό αρκετα ικανοποιητικο. Το προσωπικο ωστοσο προθυμο να μας εξυπηρετησει και να μας βοηθησει σε καθε απορια μας.
Η θέση του ιδανική για οποιονδήποτε προορισμό της Πάτμου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, hliast
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κεντρικότερο σημείο της Σκάλας .Φτανοντας μας υποδέχτηκαν με πολύ ευγενικό τρόπο το προσωπικό στη ρεσεψιόν . Μάλιστα η Μαρια φρόντισε να μας τακτοποιήσει σε δωμάτιο μπροστά ,να έχουμε θέα τη θάλασσα και την ευχαριστούμε πολύ . Το δωμάτιο ήταν τόσο καθαρό και τόσο όμορφο διακοσμημένο που μείναμε για ώρα να το βλέπουμε!! Ωραίο πρωινό που πρωτοστατεί η Αργυρούλα τέλεια συμπεριφορά και ευγένεια Σας ευχαριστούμε που μας περιποιήθηκατε και μας κάνετε τις μέρες μας ευχάριστες και υποσχόμαστε ότι του χρόνου θα ξανάρθουμε με τα παιδιά μας !!!!Κωστας και Ρουλα Θεσσαλονίκη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Meander637902
Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω επιλέξει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για να στέλνω τους συνεργάτες μου 1 φορά την εβδομάδα για μονοήμερες η διήμερες διανυκτερεύσεις , το ξενοδοχείο έχει καταπληκτική γεωγραφική θέση , είναι καθαρό , με ωραίο πρωινό και το κυριότερο εξαιρετικούς επαγγελματίες . Θα το συνιστούσα ανεπιφύλαχτα !

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, Thanos V
Η κριτική έγινε: 20 Ιανουαρίου 2018

Κεντρική τοποθεσία στη Σκάλα, αλλά με ησυχία. Καθαρά και λειτουργικά δωμάτια. Όμορφοι και καθαροί εξωτερικοί χώροι. Πρωινό ικανοποιητικό. Προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Οι τιμές των δωματίων ανταποκρίνονται στην πραγματική εικόνα του ξενοδοχείου. Συνιστάται για όσους θέλουν να βρουν ένα κατάλυμμα που να συνδυάζει καλές τιμές με εξίσου καλές παρεχόμενες υπηρεσίες.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους